Ще один реванш! Надважлива перемога України над Румунією в Києві

Після реваншу з Фінляндією на Україну очікував надважливий поєдинок із ще одним своїм кривдником – Румунією

Команда Адріана Муту в Києві намагалася повторити свій успіх річної давності, коли румуни в себе вдома здолали підопічних Ротаня з рахунком 3:0. Гості Києва для цього одразу включили свій пресинг та жорсткий відбір.

Українців такий початок зустрічі від суперника не здивував, але більше засмутила травма Вантуха, якого вже на 16 хвилині змінив Лебеденко.

Обидві команди грали без небезпеки біля чужих воріт аж до 70 хвилини. Впродовж 60 секунд Україна мала дві класні нагоди, щоб першими забити у зустрічі. Першим пробивав Шевцов – голкіпер румунів Влад перевів м’яч на кутовий. Після розіграшу і подачі Булеци свій супершанс мав Денис Попов. Захисник Динамо виграв боротьбу в опонента і потужно пробив головою по воротах суперника – Влад знову врятував свою збірну.

Команді Руслана Ротаня був необхідний результат і він прийшов! Цитаїшвілі, який з’явився на полі у другому таймі, на 79 хвилині заробив для України пенальті. Півзахисник Динамо класно хитнув опонента, увірвався до штрафного майданчика і впав – арбітр вгледів дотик, який завадив вінгеру продовжити рух. Одинадцятиметровий без проблем реалізував Сергій Булеца – 1:0!

Румуни майже одразу ледь не відігралися. Різник помилився на виході при подачі кутового, Пешкану випередив голкіпера українців і пробив – стійка врятувала господарів поля.

Більше українці своїм гостям створити нічого не дозволили. Надважлива перемога нашої молодіжки, яка продовжує боротьбу за Євро. Проте, для дива треба допомога від Мальти та Данії…