Ще один удар по Динамо. Десна у Києві вигризає результат

Перемога Зорі над Шахтарем не залишала Динамо місця для маневру в матчі з Десною. Киянам була необхідна лише перемога у протистоянні з непростою командою Рябоконя.

Обидва колективи на тижні зіграли у Кубку України, але настрій після тих матчів у команд був абсолютно різний. Команда Михайличенка у меншості здолала Олександрію, а от Десна неочікувано поступилася в Чернігові Ворсклі.

Перший тайм пройшов за рівної гри з невеликою кількістю небезпеки. У Десни виділявся Філіппов. Нападник, якого вболівальники чернігівців чекають у збірній України, двічі міг засмутити Бущана, але голкіпер Динамо з ударами форварда впорався.

За киян міг під завісу тайму відзначитися Шепелєв. Класна атака господарів поля завершилася прострілом Циганкова, невдалим перехопленням від Гітченка і супершансом Володимира. Півзахисник Динамо підхопив м’яч у п’яти метрах від воріт Паста і з лівої цілив у дальню дев’ятку  – м’яч зачепив поперечку і полетів за межі поля.

Зі старту другої половина Десна сіла в окопи. Команда Рябоконя зробила акцент на грі від захисту і Динамо довелося протистояти дуже масованій обороні гостей.

Киянам надзвичайно складно давалися навіть напівмоменти біля воріт Паста, але свій м’яч вони все ж забили. На 69 хвилині Імереков невдало вибив м’яч після подачі Караваєва, на підхопленні першим опинився Шепелєв, який миттєво прострілив у воротарський майданчик Десни – Русин в дотик переправив м’яч у дальній кут –1:0.

Гол Назарія Русина! Динамівці першими відкривають рахунок у матчі проти Десни! Як вам підключення форварда? Наші партнери – @parimatch.ukraine #футбол #футболхаб #football #footballhub #динамо #динамокиев #динамокиїв #десна #гол #русин @nazariyrusyn31 @fc_dynamo_kyiv

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Mar 15, 2020 at 9:51am PDT

Десна одразу прокинулася і забила. Спочатку гол Старенького через ВАР скасував арбітр зустрічі Сергій Бойко, але на 80 хвилині у рефері не було запитань до м’яча Філіппова. Нападник скористався помилкою Караваєва, який віддавав на Бущана, обіграв голкіпера киян і красиво поцілив вже у дев’ятку порожніх воріт господарів поля – 1:1.

У киян був час, щоби вирвати перемогу, але не було креативу. Динамо знову втрачає другу сходинку.