Що було не так? Луческу назвав причини поразки Динамо у матчі з Барселоною

Головний тренер Динамо Мірча Луческу на післяматчевій пресконференції прокоментував розгромну поразку від Барселони 0:4:

Пряма мова:

Сьогоднішній матч можна поділити на дві частини. Перший тайм проти висококласних футболістів наші хлопці зіграли добре. Суперники володіють хорошою технікою та все виконували на високих швидкостях. Нам практично вдалося перекрити всі підходи до воріт, і Барселона завдала лише одного удару в рамку воріт до перерви. Водночас у нас було два хороші моменти, але хлопці то заважали один одному, то не було останнього пасу. Також ми непогано виходили в контратаки, але знову ж таки, поспіх або невпевненість не дозволяли доводити їх до логічного завершення.

Ми добре почали другий тайм, але втрата м’яча в центрі поля призвела до того, що перший же удар у площину воріт – і одразу гол. Я щойно переглянув епізод, де суддя зобов’язаний був давати пенальті за порушення правил на Вербичі, але він чомусь не призначив 11-метровий удар. Надалі футболісти Барселони, використовуючи швидкість та техніку, створювали моменти біля наших воріт. Ми ж свої контратаки не доводили до завершення.

Пропустивши другий м’яч після кутового, мені дуже не сподобалося, що хлопці фактично опустили руки. Вони не вірили, що вдасться повернутися у гру. Йшли вперед і залишали багато зон за своїми спинами, програвали дуже багато єдиноборств. Але також варто розуміти, скільки сумарно було заплачено за тих футболістів, які вийшли грати проти нас – а це понад 400 млн. Це якісні, хороші висококласні гравці, що вони довели на полі.

Тепер нам залишається битися за європейську весну та налаштовуватися на ті матчі, які залишилися в чемпіонаті України до зимової перерви. За такого рахунку немає сенсу шукати якісь моменти, але якби за рахунку 0:0 суддя призначив пенальті у ворота гостей або ми би реалізували одну зі своїх контратак до перерви, то все могло скластися інакше.

Дуже чекаю, щоб футболісти, які перехворіли на коронавірус, повернулися на колишній функціональний рівень. Деякі з них лише кілька днів тренувалися, і поки що не готові грати в поєдинках такого рівня, як Ліга Чемпіонів. Це той же Попов, Андрієвський, Супряга.

Читайте також: Мората стає рятівником Ювентуса у матчі з командою Реброва! Усі результати матчів Ліги Чемпіонів та За реваншем без двох гравців основи. Заявка Шахтаря на матч із Боруссією М