Що Хацкевич робитиме з Русиним? Інсайд Ігоря Циганика

Related video

Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про інтерес луганської Зорі до нападника київського Динамо Назарія Русина.

Русин в Карпати не піде точно. Упродовж тижня стало відомо, що Зоря хотіла взяти в оренду Назарія. Клуби вже практично домовилися, але травмувався Соль. 

Щоб усі розуміли, Хацкевич не бачить Русина в основному складі. Він навіть не третій нападник в команді, а четвертий. Соль, Бєсєдін, Вербич і тільки потім Русин. Назарій не хотів залишатися в такій ситуації.

Через те, що травмувався Соль, Русин залишається в Динамо. Він вже почав тренуватися з основною командою і зіграв з Оболонню-Бровар.

Перемовини із Зорею поки що призупинені. Так, Динамо шукає нападника. Такого, який одразу б почав конкурувати за місце в основі. Якщо киянам вдасться підписати форварда до кінця трансферного вікна, то цілком можливо, що Русин перейде в якийсь клуб. Цим клубом може бути Зоря.

Цікаво, як луганці будуть на це реагувати. Цілком можливо, що вони можуть просто відмовитися від цього футболіста. Їм цікаво було взяти футболіста, підготувати його в команді. Тому що вливатися по ходу сезону буде дуже важко.

На даний момент Русин є футболістом основної обойми Динамо, оскільки ситуація з Солем нестабільна.

Нагадаємо, нещодавно в українських ЗМІ поширювалася інформація про те, що Назарій Русин може провести цей сезон у Карпатах.

Читайте також: Олімпік злякався Лозанни. Ексклюзив від Ігоря Циганика

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також