Що із грою Ференцвароша? Команду Реброва засвистали вболівальники

Ференцварош Сергія Реброва переміг вдома Уйпешт — 1:0. Українці Зубков та Харатін провели на полі весь матч. А Ігнатенко вийшов на заміну в другому таймі. Голом відзначився Франк Болі.

Після матчу головний тренер Ференцвароша Сергій Ребров розповів про перемогу своєї команди:

Ми знаємо, що цей матч був важливий для наших уболівальників, ми набрали три очки. Так, я не задоволений нашою грою в атаці, ми створили дуже мало гольових моментів. Деякі гравці повернулися зі своїх збірних і були готові не на 100%.

Мені не сподобалося, що вболівальники свистіли нам у другому таймі. Ми розуміємо, що нам є куди покращувати нашу гру. Але як я вже казав, у нас є три очки. Є результат.

Нагадаємо, у 9-му турі Ференцварош (вони поки що другі) протистоятиме своєму головному супернику Фегервару, який наразі лідирує у Чемпіонаті Угорщини. До слова, за Фегервар виступає українець Іван Петряк.