Що насправді Луческу думає про Лобановського? ЕКСКЛЮЗИВ

Колишній наставник Шахтаря Мірча Луческу вибачився за свої слова про Валерія Лобановського в ексклюзивному інтерв’ю ПРОФУТБОЛу.

Нагадаємо передісторію. Легендарний український наставник зайняв шосте місце в рейтингу найкращих тренерів в історії за версією France Football.

Луческу заявив журналістам, що Лобановський несправедливо зайняв таке високе місце, адже він нічого не досягнув за межами України.

– Я лише хочу сказати – шкодую, що так вийшло і прошу вибачення. Прошу вибачення в уболівальників Динамо, бо знаю багатьох із них. Під керівництвом Лобановського грали дуже і дуже хороші гравці – Дем’яненко, Михайличенко, Бєланов, Блохін, Рац та інші.

– Не уявляв, що буде такий резонанс. Мене запитували про рейтинг тренерів, і я сказав, що трошки здивований позицією Лобановського, бо він не тренував за межами Радянського Союзу. Я ж чудово усвідомлюю, що Лобановський був чудовим тренером. Важливим тренером. Бо він створив систему.

– То був такий час, дуже специфічний для країн Східної Європи. Щоб битися із Західними клубами, їхньою історією, традиціями та грошима Румунія, Болгарія та інші країни соцтабору вдавалися до однакової політики. Вони створювали дуже гарну команду, яка ставала базовою і для національної збірної.

– Тоді була ситуація, коли політики допомагали зібрати в одній команді найкращих гравців. У сучасному світі ми так само бачимо, як топ-клуби збирають найкращих, але уже за допомогою грошей. Тодішнє Динамо було командою системи, і їхнє щастя, що вони мали такого класного тренера як Лобановський. Він створював і давав результат. Мої слова були помилкою.

– Дійсно, коли ми говорили із журналістами про рейтинг, я трошки здивувався місцю Лобановського. Але потім усвідомив, наскільки класним тренером він був. Насправді, шкодую, що не зміг зіграти проти нього у чемпіонаті України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Венгер може очолити кривдників Шахтаря

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також