Домашня сторінка Актуально Що сталося із літаком Сали? Спеціалісти відновили політ

Що сталося із літаком Сали? Спеціалісти відновили політ

17 читачів онлайн
1
4,791

За допомогою авіасимулятора була встановлена причина падіння приватного одномоторного літака Piper Malibu, що летів із Нанта до Кардіффа. На борту перебував новачок Кардіффа Еміліано Сала, за якого валлійський клуб віддав рекордні 15 мільйонів фунтів. У результаті пошуків, організованих сім’єю аргентинського футболіста, було знайдено тіло. Рятувальникам вдалося підняти його на поверхню, а рідні ідентифікували його як таке, що належить Еміліано Салі. Натомість тіло пілота Девіда Ібботсона досі перебуває в уламках літака на дні Ла-Манша.

Симулятор залучили з метою встановлення, з якою проблемою зіткнувся пілот Девід Ібботсон у повітрі, і врешті, що призвело до такого трагічного фіналу.

60-річний Девід Ібботсон був так званим ентузіастом серед аматорів. Він, хоч і мав великий досвід польотів, але вони обмежувалися лишень перевезеннями парашутистів у сонячні дні над полями Англії.

За допомогою симулятора вдалося установити, що у літака зупинився двигун у результаті його обмерзання. Ібботсон летів на висоті 5 тисяч футів. За таких погодних умов на такій висоті ймовірність обмерзання була вкрай високою.

Коли літак був над островом Гернсі,  Девід Ібботсон зв’язався з авіадиспечерами з проханням дозволити посадку у їхньому аеропорту. Ібботсон усвідомлював наслідки обмерзання. Але було вже пізно.

Як правило, усі пілоти знають, щоб уникнути обмерзання слід летіти нижче, оскільки повітря внизу тепліше. Зазвичай кожні 1 000 фунтів вгору дорівнює зниженню температури на 2 градуси за Цельсієм. І містер Ібботсон, щоб врятувати ситуацію, спустився нижче, але тоді на нього чекала інша проблема – турбулетність та сильні пориви вітру. На 2 300 футах літак зник із радарів. Це ще раз підтверджує той факт, що пілот пішов на зниження, але не впорався з керуванням, і літак упав в Ла-Манш. Установлено, що падіння тривало 10-15 секунд.

Нагадаємо, Нант вимагає від Кардіффа повністю оплатити проведений трансфер. У Кардіффі пояснюють, що згодні виконувати всі умови контракту, але їм необхідно з’ясувати всі факти, зокрема й знайти відповіді на запитання.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Знову випробування для Луніна. Українець залишився без тренера

Неочікувана новина з Іспанії …