Домашня сторінка Актуально Що сталося із Циганковим? У Динамо пояснили відсутність футболіста у матчах

Що сталося із Циганковим? У Динамо пояснили відсутність футболіста у матчах

15 читачів онлайн
0
5,922

Віктор Циганков змусив добряче понервувати усіх українських уболівальників.

Адже він пропустив усі контрольні матчі своєї команди. Це стало приводом для того, що деякі ЗМІ поширили інформацію, що ніби-то Олександр Хацкевич награє на позиції правого вінгера Олександра Караваєва. Натомість Циганков працює індивідуально і, мовляв, готується залишити Динамо.

Але у київському клубі відкинули усі чутки. На офіційному сайті Динамо з’явилася інформація про те, що Віктор Циганков розпочав бігову роботу на зборі в Австрії. Його відсутність у контрольних матчах пояснили тим, що у вінгера виявили мікроушкодження.

На старті тренувального збору, після серії проведених тестів, медичне обстеження виявило у гравця мікропошкодження і тому він працював за індивідуальною програмою. З 9 липня Віктор приступив до бігової роботи і, до кінця збору, під наглядом лікарів продовжить працювати разом з фізіотерапевтом по розробленому плану тренувань.

View this post on Instagram

Віктор Циганков приступив до бігової роботи Півзахисник «Динамо» поступово повертається у стрій. Віктор Циганков приступив до бігової роботи на зборі в Австрії. На старті тренувального збору, після серії проведених тестів, медичне обстеження виявило у гравця мікропошкодження і тому він працював за індивідуальною програмою. З 9 липня Віктор приступив до бігової роботи і, до кінця збору, під наглядом лікарів продовжить працювати разом з фізіотерапевтом по розробленому плану тренувань.

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on

Нагадаємо, Ігор Циганик в ефірі програми Циганик LIVE запевнив, що на даному етапі ніхто продавати Циганкова не збирається.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Забивав Шахтарю, але провалився з Україною. Ман Сіті готує трансферну бомбу

Манчестер Сіті готується здійснити багатомільйонний трансфер …