Домашня сторінка Актуально Що сталося з Бущаном? Основний голкіпер Динамо та збірної України розповів про свою травму

Що сталося з Бущаном? Основний голкіпер Динамо та збірної України розповів про свою травму

5 читачів онлайн
1
18,655

На щастя, все обійшлося без операції

Голкіпер Динамо та збірної Георгій Бущан в  коментарі Fanday.net розповів про характер своєї травми, через яку він буде змушений пропустити матчі відбору до Чемпіонату світу з Казахстаном (1-го вересня в Нур-Султані) та Францією (4-го вересня в Києві):

Фото Динамо Київ
Ця проблема не свіжа, вона мене періодично турбувала протягом року. День поболить, а на наступний відпускає. Намагався не звертати увагу. Гострий біль відчув після повернення до Києва після товариської гри з Інтером. Спину вправили і відпустило, але у грі з Інгульцем відчув дискомфорт в попереку.

Записався на МРТ. Там вже виявили загострення міжхребцевої грижі. Така біда трапляється у кожного 4-5-го професійного спортсмена. Зараз потрібно дати паузу, щоб вона трохи заспокоїлася. Нічого страшного, термінова операція не потрібна. На жаль, доведеться пропустити певний період часу. Сподіваюся, з наступного тижня почну працювати в загальній групі. Поки закачую спину.

А щодо збірної України, то, на жаль, я не тренувався в загальній групі. Не тренуватися десять днів і їхати на другий день грати, думаю, це складно.

Читайте також: Отже, такий наш рівень© Скрипник емоційно про фіаско Зорі з Рапідом у плей-оф Ліги Європи

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Без героя матчу з Монако! Шахтар оголосив заявку на Суперкубок із Динамо

Вибір Де Дзербі …