Ігор Циганик в ефірі програми Циганик LIVE розповів про те, що ж насправді відбувається у київському Динамо.

Конфлікту як такого нема. Триває робочий процес. Змінився головний тренер і змінилися вимоги до футболістів. У Хацкевича були прекрасні стосунки з футболістами, але вони перейшли межу, і почалась якась фамільярність. На тренуваннях, ще десь. Не зумів Хацкевич знайти необхідних вимог до гравців.

Михайличенко поставив перед командою нові вимоги, вказав, на що не закриватиме очі. І зараз футболістам потрібно розібратись, чи можуть вони виконувати ці вимоги. І тут йде абсолютно нормальний діалог, навіть якщо він йде в якомусь певному конфлікті. Михайличенко вимагає функціональної готовності гравців. Він побачив, що команда десь не готова, і дав навантаження. Деякі гравці до такого не звикли і починають не розуміти, що відбувається.

Цей шлях повинен дати результат. Спочатку підготувати команду функціонально, а далі будувати тактику. Адже та гра, яку будує Михайличенко, вимагає серйозної фізичної підготовки. Футболісти повинні послухати тренера, їм зараз потрібно думати про те, щоб виходити на поле і грати. Конфлікту нема, є діалог. Можливо, не завжди в позитивному ключі він проходить, але це робочий процес.

Читайте також: Динамо – Шахтар на міжнародному рівні. Як гравці УПЛ за збірні грали.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Трансфер Супряги. Чи була у Динамо пропозиція від Мілана?

Журналіст Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive прокоментував чутки щодо трансферу Владислава …