Колишній гравець Реал Мадриду, Мілану та Манчестер Сіті – Робіньйо опинився в дуже неприємній ситуації. Згідно інформації Football Italia, бразилець засуджений на 9 років за групове зґвалтування, яке мало місце ще в далекому 2013 році.

Вирок винесений міланським судом в Італії. Дана подія відбулась під час перебування бразильця в Мілані в 2013 році. Згідно наданої інформації, Робіньйо разом з друзями зґвалтував 22-річну албанську дівчину.

Робіньо раніше вже був звинувачений в сексуальному насильстві коли грав за Манчестер Сіті, але в результаті з нього були зняті всі звинувачення. В новій же справі так просто бразильцю не буде. Однак, вердикт  ще не може вступити в силу, оскільки італійська система правосуддя має кілька рівнів апеляції і остаточний вирок буде винесено тільки по завершенню усіх апеляційних процесів.

Робіньо зараз грає за “Атлетіко Мінеіро” на своїй батьківщині. Зіграв 100 матчів за збірну Бразилії. У свій час став найдорожчою зіркою Прем’єр-ліги, коли його підписав Манчестер Сіті в 2008 році за 32,5 мільйони фунтів стерлінгів.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Борщ зі сметаною: як Вербич і Кенджора зустрічались з фанатами

Легіонери Динамо хотіли б зустрітися з Віталієм та Володимиром Кличками …