Домашня сторінка Ексклюзив Що з Динамо? Циганик називає винних у поразці від Десни

Що з Динамо? Циганик називає винних у поразці від Десни

2 читачів онлайн
2
16,390

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive проаналізував матч Десна – Динамо.

Пряма мова далі:

Десна зіграла з Динамо у правильний футбол. Вони обрали правильну стартегію. Для них став несподіванкою пропущений м’яч, але далі вони грали у свою гру, вони повністю виграли центр поля у команди Михайличенка.

У Динамо вийшов Каргбо, але він взагалі не розуміє, що він має робити. Я не знаю, чому на такий матч випускають гравця, який ніколи не грав. Що можна було чекати від нього? Що він вийде і заб’є 4-5 м’ячів? Так, були матчі на зборах і тренування, але це не те!

Кияни програли центр поля. Програвали, поки не вийшов Сидорчук. Шепелєв… Я не розумію, чому до цього футболіста така віра? Від нього вже неодноразово немає тієї тяги, яка повинна бути. Він багато бере гри на себе, але ефективності тієї немає.

Динамо програло центр поля, нападника вимкнули, бо він сам себе вимкнув. Я не можу сказати, що Каргбо поганий футболіст, я ще його толком не бачив, але з Десною він не зіграв. Якби він грав проти Олімпіка чи ФК Львів, то я ще міг би щось зрозуміти.

Десна тиснула і забила там, де забила. Навіщо щось вигадувати? Випустіть молодого замість Кадірі, випустіть Піварича ліворуч. Хорват має рівень, він зіграє! Кадірі – авантюрист. Він б’ється, але він провалюється (викидається). Він може грати у центрі поля, але в захисті його авантюризм заважає.

Десна – досвідчена команда. Чернігівці шукали свій шанс і вони його знайшли у компенсований арбітром час. Вони перемогли заслужено, бо всі голи були награні, а не якийсь там фарт. Фарт, це коли забивають з центра поля. Голи Десни і ця перемога були органічні.

Мені дивно, що у Динамо самі футболісти в себе не вірять. Вербич потім дав інтерв’ю і сказав, що він сам на себе злий. Вони мають зібратися і поговорити. У боротьбі за друге місце я поки роблю ставку на Динамо, але після матчу з Шахтарем все може змінитися. Динамо треба будь-що заробляти очки у наступній зустрічі з Гірниками. Інакше потім буде дуже складно.

Нагадаємо, Динамо у 28 турі поступилося Десні з рахунком 2:3, що пожвавило боротьбу за другу сходинку УПЛ.

Читайте також: Махінація року: Віддати привозного хвалька і забрати 100-мільйонного гравця

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Гравець збірної України: Село, де жили дідусь і бабуся, зрівняли з землею© ЕКСКЛЮЗИВ

Захисник Десни в новому випуску НАША ЗБІРНА …