Що з Ярмоленком? Українець поза заявкою на матч з Арсеналом

Вест Гем у 16-му турі АПЛ зустрічався з Арсеналом. Досить несподівано до заявки Молотобійців не потрапив Андрій Ярмоленко.

Англійські ЗМІ перед матчем активно писали, що Мануель Пеллегріні дасть шанс Ярмоленку проявити себе зі стартових хвилин. Але ні у старті, ні в запасі прізвища українця немає.

За кілька годин до матчу офіційний сайт Вест Гема опублікував інформацію про кадрові проблеми в команді напередодні поєдинку з Арсеналом. Повідомляється, що Андрій Ярмоленко пропускає матч через травму спини.

Без Ярмоленка Вест Гем поступився Канонірам з рахунком 1:3. За команду українця у першому таймі голом відзначився Огбонна, а за Арсенал вже по перерві забивали Мартинеллі, Пепе та Обамеянг.

Нагадаємо, в попередньому турі Вест Гем поступився Вулвергемптону з рахунком 0:2. Ярмоленко вийшов на заміну в другому таймі.