Щось пішло не так! Екстренер Карпат тільки очолив клуб і вже його покинув

Екснаставник Карпат залишився без клубу.

Динамо Загреб та Ігор Йовічевич розірвали контракт за обопільною згодою, повідомляє офіційний сайт хорватського клубу. Причини розриву радше фінансові. 46-річний спеціаліст зовсім нещодавно став головним тренером першої команди Динамо. Він встиг провести лише 7 матчів, з яких три виграв, два програв та два звів до нічиєї.

Проте, Йовічевич вже встиг достроково стати чемпіоном Хорватії разом з клубом. Щоправда, це вже скоріше заслуга попереднього тренерського штабу Ненада Б’єліци, який до того провів на чолі команди 26-турів.

В інтерв’ю Йовічевич сказав:

Я мав найкращі наміри, але футбол такий. Я залишаю клуб, бо не хочу в цей час бути тягарем. Дякую Динамо за довіру, чудові роки футбольної школи та можливість, яку вони мені дали в першій команді. Я завжди буду серцем і душею з Динамо

Нагадаємо, Йовічевич працював у Карпатах з 2010 по 2015 роки. Спочатку він був на посаді трансфер-директора клубу, потім почав тренувати юнацькі команди Карпат, а вже у 2014 році став головним тренером. Також Йовічевич був гравцем львівського клубу у 2004-2005 роках.

Читайте також: Секрет успіху Луніна. Українець розповів, що допомагає йому відбивати пенальті

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також