Шість голів, п’ять опорних, три пенальті та вилучення. Розгром від Динамо для Олександрії у Києві

Феєрія на Олімпійському.

На поєдинок з Олександрією Олексій Михайличенко недорахувався вже залізно основного Дениса Попова. Тренер Динамо в центр захисту поставив Кадірі, але більше здивував відсутністю в основі Беньяміна Вербича, якого на фланзі півзахисту змінив Олександр Андрієвський (!).

Перший тайм видався для вболівальтників надцікавим. Вже у стартові 20 хвилин Віталій Романов двічі показав на одинадцятиметрову позначку поблизу воріт Юрія Паньківа. У першому випадку Ковалець штовхнув у спину Цитаїшвілі. Пробивати пенальті взявся Буяльський. Удар півзахисника Паньків потягнув, але на добиванні після пасу Кенджори той же Буяльський переправив м’яч у сітку воріт киян – 1:0.

Вдруге фіксувати порушення у штрафному майданчику олександрійців Романова змусив Дубра. Легіонер команди Шарана руками затримав Русина. Нападник Динамо взяв пробивати пенальті і виконав його бездоганним ударом у кут – 2:0.

Такий розвиток подій на полі Олімпійського не влаштовував гостей, тому Олександрія пішла в атаку

До перерви підопічні Шарана створили один супершанс. Класну комбінацію, в якій варто відзначити гру в дотик і скидання п’ятою від Сітала, своїм ударом змарнував Банада.

Здавалося, що до перерви рахунок не зміниться, але Віталій Романов був дуже уважний до гри у штрафних майданчиках команд. На 30 хвилині Кадірі перестарався у боротьбі з Сіталом, тож арбітр втретє за тайм вказав на позначку. Гармата Гречишкіна з пенальті збоїв не дає – 2:1.

Другий тайм розпочався для олександрійців із неприємностей. Дубра вдруге за матч відверто порушив правила проти Русина і вдруге отримав за це жовту картку – вилучення.

У киян у більшості одразу з’явилися моменти. Був близьким до дубля Буяльський, але після прострілу від Миколенка півзахисник не влучив у кут воріт Паньківа.

Трималися гості до 65 хвилини. Сидорчук розрізним пасом знайшов Буяльського, Віталій подав на Русина, але м’яч долетів аж до Миколенка, який ударом злету поцілив у дальню дев’ятку воріт Олександрії.

Продовжили побиття команди Шарана Де Пена і той же Буяльський. Уругваєць замкнув простріл Кенджори (варто відзначити епічний промах Соля), а Буяльський скористався великою кількістю вільного простору та оформив дубль – 5:1.

Динамо розбиває Олександрію і продовжує боротьбу за друге місце УПЛ.