ШОК! Жорстока бійка в матчі Динамо U-17 і суддівське знущання. ВІДЕО

Юнацька команда київського Динамо U-17 бере участь в міжнародному турнірі, що відбувається в Італії. Матч киян проти одноліток із Торіно завершився небувалим скандалом. Українці поступались 0:1 і за 30 секунд до кінця матчу зуміли зрівняти рахунок. Після забитого м’яча емоції футболістів вийшли за усі межі допустимого. Голкіпер Торіно штовхнув гравця Динамо і спровокував сутичку. (див. 1:11:55)

Українські футболісти побігли розтягнути суперників, але конфлікт лише загострився. До штовханини підключились запасні гравці Торіно, які із розбігу колінами врізались у футболістів Динамо. Декілька українців опинились на газоні і отримали удари ногами від суперників. Лише через декілька хвилин бійки вдалось вгамувати емоції гравців обох сторін.

Арбітр витримав паузу і вилучив лише футболіста Динамо. Червону картку отримав Гладковський. Після матчу старший тренер команди U-17 Сергій Беженар так прокоментував скандальні події матчу.

В першому таймі нам довелось підлаштуватись під футбол, який запропонувало Торіно. Вийшов трохи пінг-понг. Після перерви ми спробували опустити м’яч, але вони все одно б’ють. Зрозуміло, що ми грали неподалік Турина і симпатії арбітра були на боці суперника. Ми під час матчу постійно говорили боковому арбітру, що під час кутового гравці Торіно м’яч на два метри відставляли, а він головному так нічого і не сказав, а вони так гол і забили. Ми показали характер і відігрались в кінці.

Ми ж приїхали в Італії і розуміли, що симпатії будуть на боці італійців. Ми гравців до цього готували. Ви бачите, це юнацький максималізм, не хочуть давати себе ображати. Голкіпер Торіно штовхнув Гладковського, він же все почав. А наш гравець встав, сказав щось у відповідь. А арбітр дає червону тільки нашому гравцю, а голкіперу ні. Це теж неправильно.