Домашня сторінка Актуально ШОК! УЄФА жорстоко карає Ман Сіті

ШОК! УЄФА жорстоко карає Ман Сіті

37 читачів онлайн
0
1,537

Манчестер Сіті прощається з єврокубками на два роки.

Такий вирок англійському клубу винесло УЄФА, за порушення фінансового фейр-плей. А саме у завищенні своїх спонсорських доходів у своїх рахунках та в інформації про беззбитковість, поданій УЄФА між 2012-2016 роками.

Манчестер Сіті також буде оштрафований на 30 млн. євро. Не так багато для Манчестер Сіті. Жахливо для Містян те, що вони втратять змогу грати в єврокубках аж на цілих два роки.

 

скрін з офіційного сайту UEFA
УЄФА приймає до уваги рішення незалежної судової палати Клубного органу фінансового контролю (CFCB), опубліковане сьогодні, в якому включено наступний звіт про його зміст та дію, який повинен бути оголошений відповідно до вимог процедурних правил, що регулюють CFCB:

Після слухання, яке відбулося 22 січня 2020 року, Судова колегія Органу фінансового контролю Клубу УЄФА (CFCB) під головуванням Хосе да Кунья Родрігеса сьогодні повідомила футбольний клуб Манчестер Сіті про остаточне рішення у справі, яку передала CFCB.

Суддівська палата, розглянувши всі докази, встановила, що футбольний клуб Манчестер Сіті допустив серйозні порушення правил ліцензування Клубу УЄФА та фінансового феєр-плей, завищуючи свої спонсорські доходи на своїх рахунках та в інформації про беззбитковість, подану УЄФА між 2012 – 2016 роками.

Суддівська палата також встановила, що, порушуючи положення, клуб не співпрацював у розслідуванні цієї справи CFCB.

Суддівська палата наклала дисциплінарні заходи щодо футбольного клубу Манчестер Сіті, вказуючи, що він буде виключений з участі у змаганнях клубу УЄФА в наступні два сезони (тобто сезони 2020/21 та 2021/22) та сплатить штраф у розмірі 30 мільйонів євро.

Рішення Дорадчої палати підлягає оскарженню в Спортивному Арбітражному Суді (CAS). Якщо футбольний клуб Манчестер Сіті скористається цим правом, повне обґрунтоване рішення Дорадчої палати не буде опубліковано до опублікування остаточного рішення КАС.

Як зазначила Судова палата, клуб має право оскаржити це рішення в Спортивному Арбітражному Суді. Тому УЄФА не буде коментувати дане рішення на цьому етапі.

Читайте також: Захисник якого хочуть всі! ТОП-клуби АПЛ і Примери готові заплатити чималу суму і

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вернидуб — тренер символічної збірної у Білорусі. А де Мілевський і Нойок?

Екснаставник Зорі опинився у цікавій символічній збірній …