Домашня сторінка Актуально Штампує голи! Новий нападник забиває третій м’яч за Динамо, але кияни все одно програють Ніцці. ВІДЕО

14 читачів онлайн
4
20,535

Проблеми у захисті Динамо дають про себе знати

Кияни вже встигли зіграти зі швейцарськими Серветтом (1:1) та Сьйоном (2:0), а також з нижчоліговим французьким Евіаном (3:0). Тепер на українську команду чекав представник чемпіонату Франції – Ніцца, яка минулого сезону фінішувала 9-ю у Лізі 1. На цю зустріч Мірча Луческу випустив у старті таких футболістів:

Перший тайм

З перших хвилин Динамо вдалося до високого пресингу, намагаючись взяти м’яч під свій контроль. Утім, гравці Ніцци успішно протидіяли натиску киян. Саме номінальні гості ледь не повели у рахунку на 7-й хвилині зустрічі. Стенгс утік від захисників Динамо по лівому флангу і зробив дуже небезпечний простріл до воротарського майданчика, куди вбігав Ндоє. Але гравцеві французького клубу дещиці забракло, щоби переправити м’яч у сітку воріт.

Згодом той же Стенгс чудовою розрізною передачею між Кенджорою і Сиротою виводив віч-на-віч із Бойком Гуїрі. Та голкіпер Динамо вчасно вийшов з воріт і відвів загрозу, забравши м’яч до рук в останню мить.

Французька команда помітно переважала Динамо за грою. Ще одну нагоду представники французького клубу змарнували на 19-й хвилині. Аталь прочавив на правому фланзі Дубінчака, увірвався до штрафного майданчика і віддавав зрячу передачу до воротарської зони, куди вбігав Ндоє, за яким не встигав Кенджора. І знову, як і в першому моменті, швейцарському футболістові не вдалося замкнути передачу партнера по команді.

Динамо створило свій перший небезпечний момент у цій зустрічі аж на 37-й хвилині і він одразу закінчився голом! Де Пена виконав навіс зі стандарту до штрафного майданчика, Сирота виграв повітря у гравців Ніцци і скинув далі на Шкуріна, який із декількох метрів головою вколотив м’яч у сітку воріт – 1:0.

Після цього динамівці почали грати активніше і за дві хвилини ледь не забили ще раз. Андрієвський віддав сильний пас до штрафної зони на Шкуріна, який п’ятою скинув на Буяльського. Капітан Динамо прийняв м’яч і завдав зрячого удару в кут воріт, але голкіпер Ніцци зумів нівелювати загрозу.

Наприкінці першого тайму французький клуб міг відігратися. Ндоє точною передачею вивів Гуїрі на ударну позицію і той дуже технічно намагався перекинути Бойка – голкіпер киян встиг зреагувати і перевів м’яч на кутовий.

Другий тайм

Одразу по перерві Мірча Луческу замінив автора першого гола киян у цій зустрічі Іллю Шкуріна і випустив замість нього Владислава Супрягу. Варто відзначити, що на полі з’явився також Георгій Бущан, для якого це був перший поєдинок у складі Динамо після Євро.

У другому таймі французи діяли не так активно, як в перші 45 хвилин, і цим миттєво скористалися біло-сині. Кияни тиснули на суперника і заробили дуже небезпечний штрафний біля воріт Ніцци. Виконувати стандартне положення взявся Де Пена. Голкіпер французів Вальтер Бенітес очікував на подачу, однак уругвайський півзахисник пробив у кут воріт, перекинувши стінку. Удар у легіонера Динамо вийшов не дуже сильним і Бенітес відбив на кутовий.

Утримати свої ворота сухими Динамо не вдалося. На 70-й хвилині Ндоє виграв боротьбу в Гармаша (український гравець не вигадав нічого кращого, окрім як впасти і розвести руки по боках, апелюючи до арбітра) і завдав удару з-за меж штрафного майданчика з-під Кенджори. Бущан, який не бачив момент удару та ще й зайняв не надто зручну позицію, не зміг врятувати – 1:1.

Ще за 10 хвилин Ніцца повела у рахунку. При подачі зі стандарту у штрафному майданчику виник справжній хаос і м’яч після серії рикошетів відлетів до Трує, який пробив точно у кут воріт. У цьому епізоді Бущан знову був безсилий – 1:2.

Гравці українського клубу відігратися до кінця матчу не спромоглися. Вихід Супряги, Антюха, Беніто та інших не лише не приніс гостроти киянами попереду, а навпаки послабив команду. Для Динамо це перша поразка на другому тренувально-навчальному зборі.

До уваги новому тренеру збірної. Неймовірний Кочергін приніс перемогу Зорі в битві з Інгульцем

Луганська Зоря після невдачі у стартовому матчі сезону з Олександрією завітала в гості до …