Олександр Севидов залишив тренерський місток ФК Маріуполь.

Наставник минулого сезону повернув азовців до Прем’єр Ліги. Команда виграла Першу Лігу і заздалегіть гарантувала собі підвищення у класі.Цього сезону Маріуполь після восьми зіграних матчів посідає 5-ту сходинку турнірної таблиці із 14-ма очками в активі.

Олександр Севидов у ексклюзивному коментарі для FootballHub розповів про причини такого рішення:

Так, це правда. З сьогоднішнього дня я не працюю в Маріуполі. Вчора попрощався з командою. Зі мною йде весь тренерський штаб. Причина такого рішення – різні погляди на стратегічний розвиток клубу з новим керівництвом. Більш детально зараз не буду описувати цю ситуацію. Хочу подякувати вболівальникам та футболістам за спільну роботу та підтримку. Мені приємно, що Маріуполь, якщо врахувати 3 очки за матч із Динамо, зараз  Маріуполь на третьому місці чемпіонату.

Я залишаю команду, яка тепер готова перемагати і за це мені не соромно. Більше не даватиму коментарів найближчим часом і хочу побути з родиною.

За нашою інформацією новим тренером Маріуполя став Олександр Бабич. Його помічником буде Юрій Беньо. Усі футболісти, що виступали під керівництвом Севидова, залишаються в команді.