Швед результативно нагадав про себе! Постраждав Гент Яремчука, Безуса та Пластуна. ВІДЕО

Мар’ян Швед нарешті відзначився дебютним голом за Мехелен. Також на рахунку українця асист. Щоправда, сталося це у товариському матчі.

Під час паузи на міжнародні поєдинки Мехелен зіграв контрольний поєдинок із Гентом. У матчі взяли участь гравці, яких не викликали до національних збірних (Яремчук, Безус та Пластун перебувають у розташуванні збірної України).

Одним із героїв поєдинку став Мар’ян Швед, який знаходиться в оренді у Мехелені. Українець вийшов у стартовому складі своєї команди. На 38 хвилині Мар’ян вчасно відкрився на правому фланзі атаки і віддав передачу під удар Хайремансу, який вколотив м’яч у ворота Гента.

А вже на 50 хвилині Швед забив сам. Сторм на швидкості пробіг лівим флангом, відпасував у центр на Шведа, якому залишалося лише влучити у ворота.

До фінального свистка рахунок на табло не змінився. 2:0 — перемога Мехелена. Мар’ян Швед відіграв усі 90 хвилин.