Швейцарська стіна. Динамо не зламало захист Янг Бойз. ВІДЕО

Мірча Луческу випустив на поєдинок із Янг Бойз, мабуть, найоптимальніший склад своєї команди:

Кияни на фоні хорошого суперника діяли цікавіше. Швейцарці за першу половину зустрічі створили лише один по-справжньому небезпечний момент, коли Канга після прострілу з флангу цілив у ближній кут воріт Бущана. Український голкіпер свою команду врятував.

Динамівці створили більше загрози воротам Давида Фон Бальмоса. Швейцарський голкіпер міг пропустити на 27 хвилині зустрічі, але після вривання і удару Буяльського на допомогу прийшов захисник Янг Бойз.

Все той же Фон Балльмос міг стати антигероєм своєї команди. Невдалими діями голкіпера суперника, який незграбно прийняв передачу від партнера по команді, скористався Шапаренко. Півзахисника Динамо швейцарець збив, але арбітр зустрічі оцінив епізод лише на жовту картку і штрафний. Стандарт, на жаль, невдало виконав Шапаренко.

Після перерви перший небезпечний момент мав талант Динамо. Владислав Ванат перехопив м'яч на чужій половині поля, вийшов віч-на-віч із голкіпером Янг Бойз, але переграти того не зумів – сейв швейцарця.

За Янг Бойз міг відповісти голом Сьєрро. Півзахисник швейцарців запресингував Попова, перехопив м'яч і вийшов віч-на-віч із Нещеретом. Голкіпер Динамо вчасно вийшов на зустріч супернику і відбив удар Сьєрро.

На жаль, більше цікавих ігрових моментів уболівальники в цьому матчі не побачили – 0:0.