Домашня сторінка Актуально Швейцарія ледь знову не шокувала! Іспанія у драматичній серії пенальті вириває перемогу у фартового суперника

1 min read
0
2,373

Команда Луїса Енріке у чвертьфінальному поєдинку зустріла опір грози авторитетів – збірної Швейцарії.

Головна сенсація 1/8 фіналу пропустила вже на 8 хвилині. Альба після подачі з кутового пробив з-за меж штрафного майданчика швейцарців, м’яч рухався в один кут, але, зачепивши Закарію, полетів у протихід голкіперу господарів Зоммеру – 0:1.

Як і в матчі з Хорватією, збірна Іспанії забила і знизила темп. За інертність Швейцарія свого суперника покарала вже після перерви.

Сигналом команді Луїса Енріке був удар Цубера після передачі Варгаса, але Сімон свою команду врятував.

Гості своєю бездіяльністю догралися на 68 хвилині. Ляпорт і Пау Торрес незграбно зіграли біля власного штарфного майданчика, м’яч відскочив до Шачірі, який із близької відстані пробив точно у кут воріт збірної Іспанії – 1:1.

Гол господарів активізував іспанців, які пішли в атаку і досить швидко заробили кількісну перевагу. Фройлер пішов у необдуманий і жорсткий підкат проти Жерара Морено, за що арбітр зустрічі Майкл Олівер показав футболісту Аталанти червону картку – вилучення.

Використати свою перевагу в основний час іспанці не зуміли і матч поступово перейшов у екстратайми

На стартових хвилинах першого додаткового тайму ледь не забив Морено. Альба точно прострілив до воротарського майданчика на форварда Вільярреала. Але нападник Іспанії з убивчої позиції пробив повз ворота.

Фурія роха продовжила натиск на ворота збірної Швейцарії. І свій момент створив Альба. Захисник Барселони потужно пробивав з-за меж штрафної зони під поперечку – Зоммер перевів на кутовий.

Згодом після чудового закидання з глибини Оярсабаль протиснув захисника збірної Швейцарії і увірвався до штрафного майданчика. Перед лінією воротарської зони оборонець швейцарців зумів вибити м’яч з ніг Оярсабаля, але просто на іншого гравця іспанців Морено. Нападник в дотик злету завдав сильного удару по воротах метрів із шести – Зоммер зробив фантастичний сейв і врятував свою команду.

На початку другого екстратайму свою команду рятував уже Рікардо Родрігес. Захисник збірної Швейцарії у героїчному підкаті прийняв на себе удар Льоренте, який сильно пробивав із десяти метрів.

Потім після подачі з кутового небезпечно пробивав головою Серхіо Бускетс і знову Ян Зоммер був на висоті.

Дотиснути швейцарців підопічні Луїса Енріке так і не змогли. Тому переможця цього поєдинку команди визначали у серії пенальті.

Влучнішими з позначки були іспанці, натомість гравці збірної Швейцарії не реалізували три спроби поспіль. 3:1 – у серії післяматчевих пенальті. Іспанія виходить до півфіналу Чемпіонату Європи, де зустрінеться з Італією.

Перестрілка Динамо з турками. Кияни завдяки голу Кулача здобувають вольову перемогу. ВІДЕО

Мірча Луческу продовжує готувати команду до сезону …