Домашня сторінка Актуально ШИКарна Чехія і катастрофічна Хорватія. Віцечемпіони світу ризикують вилетіти з Євро-2020

33 читачів онлайн
0
7,350

Збірну Хорватії після поразки від Англії у стартовому турі Євро-2020 все одно називали фаворитом протистояння з чехами

Віцечемпіони світу такі аванси у першому таймі не виправдали

Стартові 45 хвилин були провалені цілком і повністю. Лише один удар у площину і всього-навсього один небезпечний момент за половину гри – катастрофа для Модрича і компанії.

Збірна Чехії надихнулася своєю перемогою у матчі з Шотландією і позитивний настрій перенесла на зустріч з хорватами. Патрік Шик, як і в пооєдинку з шотландцями, зробив свою справу бомбардира. На 34 хвилині Деян Ловрен у боротьбі з Шиком відмахнувся ліктем і арбітр зустрічі Карлос Дель Серро Гранде, переглянувши відео епізоду, показав захиснику Зеніта жовтку картку і вказав на одинадцятиметрову позначку. Шик пенальті чітко реалізував, пробивши у лівий від себе кут, тоді як Лівакович стрибнув у протилежний – 1:0!

Одразу після гола чехів збірна Хорватії створила свій єдиний небезпечний момент першої половини. Ребич під кутом виходив віч-на-віч із Вацліком, але удар у ближній кут воріт збірної Чехії у нападника Мілана не вдався – промах.

Хорватам треба було кардинально змінювати гру після перерви і цьому мав допомогти швидкий гол

На 47 хвилині Іван Перішич отримав м’яч на фланзі після несподівано швидкого для чехів розіграшу стандарту в центрі поля, змістився у штрафний майданчик суперника, хитнув Цоуфала (захисник Вест Гема підсковзнувся) і пробив у дальній кут. Вацлік не зреагував – 1:1!

Міг на 73 хвилині вивести вперед у рахунку свою команду Ніола Влашич. Гвардіол навісив у штрафний майданчик чехів, Перішич головою скинув на Влашича, а той пробив – м’яч пройшов у сантиметрах від поперечки воріт Вацліка.

На 89 хвилині супершанс вирвати перемогу для Хорватії мав Петкович. Нападник загребського Динамо отримав м’яч у штрафному майданчику суперника, на замасі прибрав захисника і пробив – Томаш Калас у падінні заблокував удар.

1:1 – збірна Чехії вистояла і дуже вірогідно, продовжить виступи вже у плей-оф. Хорватам в останньому матчі групового етапу треба лише перемагати Шотландію.