СК Дніпро-1 вже у ТОП-6. Львів не втримав команду Михайленка

Сім очок у трьох останніх поєдинках дозволили дняпрянам суттєво піднятися.

СК Дніпро-1 після успіху над Ворсклою у хорошому гуморі завітав до Львова, який вже давно не відчував смаку перемог. Підопічні Михайленка по разу у кожному з таймів відзначилися забитими у ворота Сарнавського м’ячами.

Відкрив рахунок у зустрічі Коркішко. Кривдник Ворскли вдало зіграв на підбиранні після штрафного і без вагань пробив – м’яч після рикошету від захисника влетів у сітку воріт Львова – 1:0.

Другий тайм подарував вболівальникам дніпровської команди гол від Когута. Сніжко підібрав м’яч після подачі з кутового і навісив точно на голову Когуту – 2:0!

Фото СК Дніпро-1

Львів’яни запам’яталися класним моментом Шини ще у першому таймі, але бразильцю переграти Юрчука не вдалося.

Дніпро міг довести рахунок до розгромного, але Назаренко, Когут і Булеца благополучно свої моменти змарнували.

СК Дніпро-1 піднімається на 6 сходинку у турнірній таблиці УПЛ, а Львів так і залишається сусідом зони вильоту.

Дивіться також: Зоря стрибає через гори. Карпати продовжують занурення