Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми ЦиганикLIVE прокоментував ситуацію в київському Динамо та розповів, яку модель гри намагається будувати Олексій Михайличенко

Те, як команда зіграла проти Зорі, особливо другий тайм, це ні в які ворота не лізе. Після гри в роздягальні була досить серйозна розмова між футболістами, тренерським штабом. Деякі футболісти висловили претензії тренерському штабу. Мовляв, вони не зовсім розуміють, як вони готуються до поєдинків.

Зараз до них інші вимоги, ніж ті, які були при Хацкевичі. Михайличенко зовсім по-іншому будує гру. Зараз йде робота над фізикою в київському Динамо. І той провал у другому таймі пов’язаний з тим, що команда грала на тлі навантажень. На даному етапі футболістам треба перевчатись. І поки-що вони не можуть знайти з головним тренером спільної думки стосовно того, що вони повинні робити.

Михайличенко вимагає перехід від оборони до атаки за рахунок довгої передачі. Це дуже об’ємна робота. Невідомо чи футболісти функціонально готові виконувати те, що буде вимагати від них тренер. Цей дисбаланс виливається якраз в той результат, який ми зараз бачимо. Наскільки я розумію, серед футболістів є багато незадоволених тим, яку гру зараз будує головний тренер.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Що відбувається з Дніпром-1? Циганик розповів “що і кого” хоче Йовічевич

Дніпряни жахливо стартували …