Домашня сторінка Актуально Скандал в Карпатах! Гравець побив юного вихованця клубу

Скандал в Карпатах! Гравець побив юного вихованця клубу

13 читачів онлайн
0
4,783

На офіційному сайті львівських Карпат з’явилася інформація про те, клуб був вимушений припинити співпрацю з уругвайським легіонером Кевіном Мендесом.

Причина – непрофесійне ставлення до роботи та неповага до одноклубників. Уругваєць перейшов до львівського клубу у 2018 році. Протягом цього часу футболіст порушив практично всі контрактні зобов’язання.

Зокрема ще за часів тренерства Фабрі Гонсалеса гравець двічі, без жодних поважних причин, не з’явився на тренуваннях. Також Мендес не вивчив української, хоча у контракті передбачалося володіти мовою через піроку після переходу. Крім того, до клубу надійшло чимало фотографій, на яких видно, що футболіст вживає алкоголь та курить.

View this post on Instagram

Гравець неодноразово порушував контрактні зобов’язання, останньою краплею стало фактично побиття юного одноклубника прямо під час тренування. ⠀ ФК «Карпати» вимушений припинити співпрацю з уругвайським легіонером Кевіном Мендесом. Гравець, який перейшов до львівського клубу у 2018 році, впродовж останнього часу катастрофічно знизив вимоги до себе, втратив останні краплі довіри тренерського штабу, і навіть перебуваючи у дублюючому складі, відзначився лише своїм вкрай непрофесійним ставленням до роботи та неповагою до одноклубників. ⠀ Наведені нижче обставини (кожна з яких є, звичайно, належно задокументованою) не залишають «Карпатам» іншого вибору, аніж розірвати контракт з футболістом: ⠀ • 1. Ще за часів тренерства Фабрі Гонсалеса гравець двічі, без жодних поважних причин, не з’явився на тренуваннях, що, своєю чергою, в цілому негативно впливало на відновлення та підготовчий процес команди до офіційних матчів. ⠀ 2. Відповідно до вимог контракту, Мендес, як і кожен легіонер клубу, був зобов'язаний за півроку від укладення контракту вивчити українську мову. Ніхто не вимагав від футболіста цитувати Франка, однак навіть азів спілкування українською Мендес опанувати за більше ніж рік так і не зміг. Це нещодавно було офіційно засвідчено зовнішнім незалежним тестуванням гравця. І якщо під час тренувань основної команди Мендес міг якось порозумітися з партнерами чи тренером з допомогою перекладача (що, однак не вирішувало питання під час офіційних матчів), то після переміщення до дублюючого складу, гравець, через абсолютне небажання вчитися, опинився у мовному вакуумі. ⠀ Детальніше на офіційному сайті ФК «Карпати»… ⠀ #fckl #новини_карпат

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on

Але останньою краплею для керівництва клубу стало побиття Мендесом юного товариша по команді! На тренуванні уругваєць вчинив серйозне порушення правил гри у футбол щодо юного вихованця Карпат. Уругваєць завдав удару по задній поверхні кісток гомілки та гомілково-ступневого суглобу. Потерпілому надали медичну допомоги, і коли юнак підвівся і запитав, у чому справа, Мендес сильно вдарив його в обличчя.

У підсумку – перелом щелепи у двох місцях, лікарня та операція… Уругваєць навіть не вибачився ані перед молодим вихованцем клубу, ані перед його батьками, які приїхали з іншої області. Жах! Таким у прайді не місце!

Читай також: ЕКСКЛЮЗИВНО! Мірча Ліческу про Шахтар, тренерів Динамо та виховання молоді

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Дочекалися! Динамо ОФІЦІЙНО підписало перспективного форварда

Третій трансфер Луческу! …