Скандальний матч у Запоріжжі. Зорю обікрали? ВІДЕО

Команди видали яскравий футбол з великою кількістю гольових моментів, як і належить лідерам чемпіонату.

В рамках 29-го туру УПЛ луганська Зоря приймала Олександрію

У складі Зорі не знайшлося місця в старті для Богдана Лєднєва, який залишився на лавці запасних. Місце в рамці воріт зайняв 20-річний дебютант Дмитро Мацапура. При тому, що в резерві залишився Микита Шевченко. До слова, молодий кіпер провів доволі непоганий матч.

Наставник Олександрії Володимир Шаран випустив свій оптимальний склад. В центрі оборони вийшов дует Бабогло – Бухал.

Невеличку перевагу на початку гри мали гості. Олександрійці були реактивнішими. На 18-й хвилині матчу Валерій Лучкевич після передачі Дениса Безбородька забив. Рефері Катерина Монзуль взяла паузу для перегляду VAR, адже були підозри на офсайд. Втім, рішення ухвалили швидко – гості забили чистий гол, 1:0.

Після цього Зоря активізувалася і розпочала будувати власні атаки. Декілька моментів мали Кабаєв і Кочергін. При цьому Олександрія намагалася більше діяти на контатаках. Прекрасним голом в роздягальню відзначився Дмитро Хомченовський. Хавбек обвідним ударом з лівої поклав м’яч в дальній кут Юрія Паньків – 1:1.

В другому таймі Катерина Монзуль поставила два пенальті після перегляду VAR.

Луганчани більше володіли м’ячем на початку другої половини гри і притисли Олександрію до власних воріт. За десять хвилин по перерві Владислав Кабаєв не встояв на ногах, увірвавшись до штрафного. Арбітр не одразу зафіксувала фол, але, переглянувши відеоповтор, все ж вказала на 11 метрів. Так Владлен Юрченко вивів Зорю уперед – 2:1.

Одразу після цього малюнок гри змінився. Шаран вніс корективи в гру, випустив свіжих гравців і перебудував команду. Біля воріт молодого Мацапури стало спекотно. При цьому Зоря непогано грала на контратаках. Владлен Юрченко ледь не став автором гола року. Колишній гравець Баєра спіймав м’яч злету, але пробив повз ворота.

На 72-й хвилині гості провели конструктивну атаку через фланг. Вантух загострив гру з лівою бровки, увійшов до штрафного та сильно пробив, але Мацапура зіграв бездогано. Монзуль прислухалася до своїх асистентів і побігла переглядати VAR на предмет можливого фолу з боку захисників Зорі.

Абу Ханна отримав жовту картку за порушення на Третьякові, який біг паралельно Вантуху. І після дуже тривалого перегляду Монзуль все-таки призначила ще один пенальті. Епізод дуже неоднозначний. 11-метровий удар реалізував сам постраждалий Максим Третьяков – 2:2. Після матчу про цей епізод і рішення арбітра яскраво сказав Артем Громов у програмі ПРОФУТБОЛ:

Може самосуд влаштувати? Залетіли, відметелили – і всі справи

Одразу після цього Віктор Скрипник випустив Богдана Лєднєва. Гра стала жвавішою, наскільки вона могла такою бути на 80-тій хвилині. Команди обмінялися швидкісними атаками. Після цього найкращий шанс вирвати перемогу в матчі мали гості. Задерака зрізав кут, зайшовши до штрафного з флангу і майже переграв Мацапуру, який почав читати і стрибнув на перехоплення. Задерака пробив в ближній кут, але каркас воріт врятував господарів.

Команди видали яскравий матч. На двох Зоря і Олександрія пробили по воротах 27 разів.

Зоря не зуміла здобути три очки і вийти на чисте друге місце. Нині команда Скрипника четверта, відстаючи від другої Десни і третього Динамо на один пункт. Олександрія змогла перервати свою програшну серію, яка складала чотири матчі поспіль.

В наступному турі Зоря поїде до Києва, де зустрінеться з Колосом (11 липня). Олександрія в рідних стінах прийме Динамо (12 липня).