Домашня сторінка Актуально Скасований гол, VAR та джокер Гармаш. Динамо не без проблем розбирається з Металістом 1925

13 читачів онлайн
1
13,969

Урок для дебютанта

У 7-му турі чемпіонату України Динамо на виїзді грало з Металістом 1925. На поєдинок із дебютантом УПЛ Мірча Луческу, який не міг розраховувати на травмованого Буяльського та дискваліфікованого Шапаренка, вирішив випустити такий склад:

Перший небезпечний момент кияни створили вже на 6-й хвилині зустрічі

Гості скористалися помилкою гравця Металіста 1925 і розігнали швидку контратаку. Андрієвський у дотик прострілив до штрафного майданчика на Лєднєва, той не надто вдало обробив м’яч і захисник господарів витикнув його з-під динамівця. Проте м’яч влучив у Лєднєва, від якого ледь не зрикошетив у ворота – поруч зі стійкою.

А вже на 12-й хвилині матчу Шкурін ледь не відзначився дебютним голом за Динамо в офіційних матчах. Циганков та Андрієвський розіграли непогану комбінацію на правому фланзі і останній прострілював до воротарської зони на білоруського нападника. Шкурін випередив захисника і в підкаті пробив по воротах, але в останній момент голкіпер Металіста 1925 Сидоренко ногою відбив м’яч.

Гравці Динамо повністю домінували над суперником і на 35-й хвилині таки зуміли забити. Після подачі з кутового Кенджора пробив у поперечку. М’яч відлетів до Єрмокова, який у боротьбі з Сиротою дуже невдало вибив головою, і польський захисник з декількох метрів прошив оборонця та голкіпера Металіста 1925. Спочатку головний арбітр матчу Максим Козиряцький вказав на центр поля, але після перегляду відеоповтору скасував взяття воріт. Річ у тім, що в момент другого удару Кенджори Сирота перебував в активному офсайді – захисник Динамо у положенні поза грою заважав воротареві господарів.

Майже одразу після цього гравці Металіста 1925 змарнували супершанс вийти вперед. Після подачі з правого флангу Ременюк, якого загубили футболісти Динамо, спокійно прийняв м’яч у штрафному майданчику і другим дотиком пробив у дальній кут, але, на щастя для киян, влучив у каркас.

Попри супермоменти в обох команд перший тайм закінчився з рахунком 0:0.

Та вже на початку другої половини зустрічі динамівці забили двічі

Спочатку на 47-й хвилині Де Пена виконав подачу до штрафного майданчика з лівого флангу на Шкуріна. Білоруський нападник грудьми скинув на Циганкова, який обіграв Ченбая і пробив точно у кут воріт — 0:1.

А згодом після подачі того ж Де Пени, Гармаш, який вийшов по перерві замість Лєднєва, випередив Сидоренка і відправив м’яч у сітку воріт – 0:2. Варто відзначити, що в цьому епізоді головний арбітр сумарно 5 хвилин слухав арбітрів VAR та особисто переглядав відеоповтор, адже спочатку у Гармаша зафіксували положення поза грою.

Після другого забитого м’яча гра Динамо помітно заспокоїлася і гравці без поспіху будували власні атаки.

На 67-й Циганков ледь не оформив дубль. Шкурін виграв боротьбу на другому поверсі у Ченбая і головою скинув під удар вінгеру Динамо. Циганков в дотик завдав потужного удару в ближню дев’ятку – суперсейв Сидоренка.

А ще за декілька хвилин уже Гармаш міг забивати другий м’яч. Вже той же Шкурін чудовою передачею в дотик виводив партнера по команді майже віч-на-віч з голкіпером. Але Гармаш не надто вдало прийняв м’яч і лівий захисник господарів Ченбай в останній момент врятував свою команду, пішовши в дуже ризикований підкат ззаду. Обійшлося без фолу.

Більше забитих м’ячів до кінця зустрічі не було. Динамо впевнено перемагає Металіст 1925 2:0. Кияни зберігають лідерство чемпіонаті України, маючи 19 очок. Харків’яни все так само мають 6 балів після семи турів.

Великий СКАНДАЛ! Тренера Кривбаса, який грав у сепаратистів, а потім працював у Шахтарі, вивели на чисту воду

Небайдужі громадяни дотисли лояльний клуб …