Сказав арбітру: Можеш не дивитися© Вербич розповів правду про скандал у матчі з Колосом

Матч Динамо — Колос запам’ятався декількома дивними і суперечливими рішенням головного арбітра матчу Сергія Бойка.

Багато розмов було навколо епізоду із падінням у штрафному майданчику Колоса Беньяміна Вербича на 76 хвилині. Арбітр одразу вказав на одинадцятиметрову позначку, потім дуже довго чекав на підказку відеоасистента і лише потім скасував своє попереднє рішення. На відео з 11:31:

Як виявилося, сам Вербич підходив до арбітра і казав, що проти нього не порушували правила. Про це півзахисник Динамо розповів в інтерв’ю клубній прес-службі:

У тому моменті Кенджора подавав з флангу, я хотів обігнати захисника, але він “закрив” мене. Думаю, у тому епізоді фол був, скоріше, з мого боку, і вже точно ні про який пенальті не могло бути й мови. Не знаю, що вони там дивилися. Я одразу сказав арбітру: Можеш не дивитися — там нічого не було, але він відповів: Почекай, я подивлюся VAR. Вчора була дуже дивна гра: чотири хвилини пограли — пауза, і так кілька разів.

Момент із пенальті на Де Пені? Зараз кожен контакт — це штрафний удар, тож, може, пенальті і був. Я той епізод чітко не бачив, потрібно подивитися відеоповтор.

Динамо перемогло Колос з рахунком 2:1, але поєдинок став предметом для суперечок. Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive детально розібрав усі епізоди та розповів, чому суддя не вбивав Колос.