Прес-конференція Хацкевича

LIVE⚡ Прес-конференція Олександра Хацкевича перед матчем Скендербеу – Динамо ❗❕

Опубліковано FootballHub 22 листопад 2017 р.

Про стартовий склад

Звичайно, загалом, уже визначилися. Багато молодих хлопців приїхали з нами, але це не значить, що вони з’являться на полі з перших хвилин. Вийдуть ті хлопці, які грають на постійній основі в Лізі Європи, тому що для нас у тому числі важливий результат. А по ходу гри будемо дивитися, хто з молоді зможе вийти на поле та підсилити нашу гру.

Про кадрові втрати

Такої кількості не було, але зараз упродовж кількох місяців ми граємо за складним графіком. Так, випала велика група футболістів: у когось серйозна травма, у когось – не дуже. Але оскільки для нас пріоритет – чемпіонат України, тому тих же Гонсалеса та Мбокані ми вирішили поберегти. Так, вони досвідчені гравці, які провели багато ігор, але, сподіваюся, ця пауза допоможе їм повністю відновитися до наступного матчу в чемпіонаті. Той же Гармаш також в принципі готовий, але сенсу ризикувати ним та випускати в завтрашній грі також не було. До всього цього сьогодні на тренуванні травмувався Віда, але ступінь його пошкодження мені поки невідомий.

Про мотивацію

У Динамо Київ одна мотивація – виходити та перемагати. Тим паче, сьогодні у президента клубу День народження, тому, сподіваюся, хлопці своєю грою та результатом зроблять йому подарунок. Це для них найголовніша мотивація.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Шахтар – Ліон. Більше ніж фінал. Менше ніж Ліга Чемпіонів

Більше ніж фінал. Так охрестили гру Шахтар-Ліон. І не дарма …