Скрипник міг очолити Дніпро-1! Зоря знайшла нового тренера, але все пішло шкереберть

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів, чому Віктор Скрипник не опинився в Дніпро-1.

Запрошення від Дніпра-1 було, і Скрипник хотів перейти, але перехід не стався.

Дніпро-1 не заплатив клаусулу, яка прописана в угоді Скрипника із Зорею. У нього ще два роки контракту і за його умовами треба було заплатити 500 тисяч євро відступних. Дніпро-1 не заплатив ці гроші. З яких причин? Це вже запитання до керівництва клубу.

Найприкріше, що ми можемо втратити Скрипника як тренера для української команди. Бо дуже непроста ситуація у Зорі, адже Скрипник погодився перейти в Дніпро-1. Чи залишиться Михайленко? Це складна історія, бо на його місце шукають тренера.

Найскладніше собі уявити ситуацію з Олександрем Бабичем. Якому пообіцяли, що він тренуватиме Зорю, але для цього треба, щоб пішов Скрипник. Оскільки за нього не заплатили клаусулу, то треба з ним домовитися і розірвати контракт без взаємних претензій. Та як сам Скрипник не напише заяву за власним бажанням, то Зоря, якщо розірве контракт з ним без поважної причини, повинна буде заплатити компенсацію. Її сума – близько 500 тис євро.

Мотивація Скрипника

На скільки я розумію, Скрипник не так хотів піти із Зорі, як перейти до Дніпра-1. Він свого часу виступав у складі Дніпра і саме звідти переїхав до Вердера. Для нього це місце і стадіон не просто так. І, можливо, емоційно Скрипник сприйняв пропозицію Дніпра-1 як таку, що може його влаштувати. А щодо того, чи його не влаштовує політика Зорі, то це звичайно можливо, адже стосунки між президентом і головним тренером далеко не ідеальні. Тут певні мінімальні конфлікти виникали.

Читайте також: Потрібен в Італії! Клуб Серії А хоче отримати ексгравця Динамо та Хлопчик захотів у Тамбов. Ще один українець за гроші поїхав до Росії

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також