Слабке суддівство – сильні стусани! Матч Кубка України закінчився СКАНДАЛОМ! Відео

Матч 1/32 фіналу Кубка України закінчився величезним скандалом

Поєдинок Олімпія Савинці – Вовчанськ, який завершився перемогою гостей з рахунком 1:0, залишив багато багато неприємних вражень. Після фінального свистка гравці Олімпії, які були дуже незадоволені рішеннями головного арбітра Ростислава Дубини, підбігли до судді з претензіями і навіть деякі з них взялися хапати його за футболку. А ще за хвилину на рефері напав головний тренер Олімпії Олександр Кулик і лише за допомогою гравців вдалося відтягнути наставника команди від Дубини. Представник Феміди був змушений швидко тікати зі стадіону.

Але чим же були обурені господарі поля?

Все через те, що головний арбітр матчу допустив грубу помилку, яка стала вирішальною у цій зустрічі. На 78-й хвилині зустрічі рефері призначив дуже суперечливий пенальті у ворота Олімпії. Річ у тім, що у моменті, в якому суддя угледів фол, захисник господарів Едуард Богомаз у підкаті спочатку зіграв у м’яч, а потім ледь-ледь зачепив футболіста гостей Гладковського, який відверто малював у даному епізоді. Та все ж Дубина поставив пенальті, який впевнено реалізував Пець – 0:1. Цей гол став єдиним у матчі.

Також господарі поля були обурені скасованим голом, який стався після пропущеного м’яча на 83-й хвилині. Але тут, на відміну від моменту з пенальті, головний арбітр ухвалив правильне рішення, адже один із гравців, який брав участь в атаці перебував у положенні поза грою. І варто відзначити, що бокова асистенка підняла прапорець одразу, ще до того як м’яч залетів у сітку воріт.