Словаччина – Україна. Коментарі тренера та гравців після гри

Збірна України закінчила свій виступ у Лізі Націй поразкою від словаків 4:1. Хоч це фіаско і не посуне українців з першого місця у групі, та все ж, з неба на землю трохи опустить.

Після матчу, як гравці, так і головний тренер були розчаровані результатом матчу.

Андрій Шевченко, головний тренер збірної України:

Судячи з рахунку, можу сказати, що в першому таймі команда розгубилася. Поспішали, вплинув швидкий гол, тому хлопцям було важкувато.

У другому таймі зіграли вже по-іншому та мали досить нагод забити.

У Яремчука проблеми зі спиною, так що ми дали можливість зіграти молодому Борячуку. Шапаренко і Коваленко теж добре увійшли в гру. Ми сьогодні у другому таймі задіяли майже 60% молодих гравців.

Змінили дещо тактику, посиливши фланги. Вважаю, що зміна тактики не вплинула на результат. У другому таймі почали більше контролювати м’яч і зіграли краще.

У мене з Ракицьким була розмова – в нього якісь проблеми. Є фізичні нюанси, про які ми вже знали – це не вперше.

Кривцов отримав травму. Подивимося, чи це серйозна травма. Також, будемо дивитися на молодіжну команду – там є багато гравців.

Ми йшли на ризик. Чи він виправданий? Дещо – так. Є можливість проаналізувати, подивитися гравців.

У словаків хороша команда з кваліфікованими гравцями, які грають у хороших європейських командах. Було цікаво подивитися, як наші молоді хлопці відреагують на такого сильного суперника. Будемо рухатися вперед.

Андрій Борячук, нападник збірної України:

Дещо підкосив нас швидкий гол, цей рикошет. В перерві зібралися і показали свою гру.

На Туреччину вийдемо зарядженими.

Ігор Пластун, захисник збірної України:

Звичайно, програвати завжди важко, особливо мені, в моєму дебютному матчі. Іншого дебюту хотілося. Але, ми професіонали, треба працювати і дивитися вперед.

Коли пропускаєш чотири голи – це комплексні помилки. Треба дивитися, чому словаки мали так багато моментів.

Так, у другому таймі ми мали декілька моментів. З’явилися удари, комбінації, більше контролювали м’яч. Але, якщо бути відвертим – ми сьогодні повністю провалили поєдинок і заслуговували на поразку.

За два дні тренерський штаб спробував перебудувати нашу схему гри в обороні у три захисники. Кожен футболіст намагався втілити задуми тренерів у життя.