Словаччина – Україна. Тренерська поразка Шевченка

Виграє команда, програє тренер. У матчі зі Словаччиною Україна підтвердила цей вислів на 100 %.

Україна приїхала до Трнави у ранзі переможниці своєї групи. Андрій Шевченко отримав змогу випробувати найближчий резерв. Тренер українців поставив у стартовий склад Андрія Борячука, який вперше приїхав до лав головної команди. Очікувано дали відпочити Пятову.

Є дебют з перших хвилин⚡Андрій Шевченко поставив до старту Андрія Борячука😎Загалом без несподіванок🤔

Опубліковано FootballHub П'ятниця, 16 листопад 2018 р.

Андрій Шевченко обіцяв тактичні зміни, і вони впали в око вже з першої хвилини. При обороні українці намагалися грати у 3 центральні захисники і перше ж випробування ця задумка не витримала. Кривцова обіграли неподалік власного штрафного майданчика і його партнеру довелося фолити. Гамшик віддав на Руснака і той потужно пробив – маленький рикошет від Циганкова дезорієнтував Бойка і той з ударом впоратися не зумів – 1:0.

Словаки відчули слабкість українського захисту і включили активний пресинг. На 12 хвилині це вдруге ледь не принесло результат. Малиновський помилився в центрі поля і словаки швидко вивели на ударну позицію Гамшика. Капітан господарів з убивчої відстані (з меж штрафного майданчика) пробив повз ворота.

Оборона продовжувала тріщати по швах: Мак розхитав Караваєва і пробив над поперечкою воріт Бойка – дуже близько. Ще ближчим був Зреляк, але м’яч після його удару головою пройшов у декількох сантиметрах від стійки.

Як виявилося, цього вечора, щоб забивати, словакам треба було просто влучати у площину. Юрай Куцка цю аксіому підтвердив потужним ударом по центру воріт. Денис Бойко хотів відбити м’яч кулаками, а вийшло, що від його рук м’яч залетів у ворота – 2:0!

Єдина атакувальна дія команди Шевченка, яка заслуговує на увагу – прорив у штрафний майданчик від Циганковаз прихованою передачею на Коноплянку, який передачу обробити не зумів, змарнувавши потенційну нагоду на удар.

Перша класна комбінація українцям вдалася на другій хвилині другого тайму. Циганков віддав на Караваєва, а той відпасував під удар Коноплянці. Капітан збірної України в дотик відправив м’яч у дев’ятку воріт Дубравки – 2:1!

Надія на позитивний результат для гостей як швидко народилася, так раптово й померла. Вбивцею цієї надії став Зреляк (і гра збірної України у 5 захисників). Затяжна атака словаків (по ходу якої був удар в стійку) завершилася прострілом Руснака, який Зреляк п’ятою відправив у ближній кут воріт Бойка – 3:1!

Міг Коноплянка оформлювати дубль після перехоплення Караваєва. Гравець Зорі перехопив м’яч в центрі поля і віддав на Борячука, який не пошкудував передачі для Євгена. Коноплянка затягнув з ударом і згаяв суперенебезпечний момент збірної України.

Натомість, господарі відповіли. Руснак відпасував на Мака, а той, змістившись трохи в центр, пробив точно під стійку воріт українців – 4:1!

Міг забивати Циганков, але влучив у поперечку… власних воріт.

Україна поступається в матчі, який нічого для неї не значив, але тактичний провал у побудові команди надовго злякав українських фанатів.