Смалійчук відповів на звинувачення щодо стимулювання суперників Руха

Комітет етики та чесної гри УАФ попросив надати пояснення щодо можливого стимулювання команд Першої ліги співвласником Карпат Олегом Смалійчуком.

Президент Руха Григорій Козловський нещодавно опублікував відео, у якому розповів, що Олег Смалійчук готовий фінансово стимулювати суперників Руха. Справою одразу зацікавився Комітет етики та чесної гри УАФ. Олег Смалійчук відреагував на лист УАФ. Співвласника Карпат цитує прес-служба львіського клубу:

Я ніколи не боявся і не втікав від відповідальності за свої вчинки. Готовий до дискусії щодо мого покарання, але за умови, що правосуддя буде об’єктивним до усіх фігурантів подібних процесів, що мали місце в українському футболі за останні роки. Ні для кого не секрет, що фінансова стимуляція – буденне явище, про це говорять президенти, тренери і гравці, цього не приховують, а подекуди і пишаються. Якщо такі дії є забороненими, тоді мені дивно, що Комітет етики і чесної гри звернув увагу на проблему стимуляції лише зараз.

Відповідно, пропоную Голові Комітету Франческо Баранці виступити з роз’ясненням правил гри, аби усі – преса, клуби, уболівальники зрозуміли – що дозволено робити, а що ні. Зрештою, можна запропонувати усім клубам укласти джентльменський договір – звести нанівець практику стимуляції суперників, оскільки вона шкодить нашому футболу.

І справді – лише біглого огляду «гугла» вистачає для того, щоб побачити наскільки глибоко стимуляція в’їлася в український футбол. Це лише ті факти, про які відверто говорять в пресі. А про скільки не говорять?

https://www.fckarpaty.com/news/21316Стимуляція, або Чому сліпе правосуддя прозріло лише зараз?На адресу співвласника…

Опубліковано FC Karpaty Lviv Четвер, 9 липня 2020 р.

Прес-служба Карпат подала декілька матчів (список тут), у яких було фінансове стимулювання гравців. У більшості поєдинків фінансова “підтримка” надходила від Шахтаря та Динамо.

Нагадаємо, КДК УАФ виключив Карпати зі змагань УПЛ сезону-2019/2020.

Читайте також: Ексдинамівець забиває Інтеру і виводить Аталанту Малиновського на 3-тє місце. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також