Сором господарів. СК Дніпро-1 вдома поступається Беніто та Олімпіку

Команда Дмитра Михайленка після втрати очок у поєдинку з Інгульцем вдома приймала донецький Олімпік.

Господарі могли забити у матчі вже на 7 хвилині. Хобленко увірвався до штрафного майданчика Олімпіка, обіграв Снурніцина і з гострого кута пробив по воротах гостей – Кичак м’яч після потужного удару нападника дніпрян відбив.

Наступний небезпечний момент вболівальникам команд довелося чекати майже до 30 хвилини. Тейлор змістився з правого флангу ліворуч і пробив у дальній кут – м’яч пройшов поруч зі стійкою донецької команди.

Олімпік з тиском від Дніпра-1 впорався і під завісу першого тайму сам забив. Шахаб біля штрафного майданчика господарів обіграв Адамюка і пробив з лівої точно у кут воріт Сарнавського – 0:1!

Здалося, що так команди і підуть на перерву, адже залишалося грати лише пару хвилин, але дніпрян знову шокували. Когут стрибнув у необдуманий підкат проти Лебеденка, за що отримав від Євгена Арановського пряму червону картку – вилучення.

Другий тайм розпочався із забитого м’яча гостей

Беніто обігрався з партнером у стінку, віддав на Шахаба, який класно пропустив на Тейшеру, а той, прибравши на замасі Адамюка, пробив у кут воріт Сарнавського – 0:2. Варто відзначити, що в обох голах асисти в активі динамівця Беніто.

Дніпро-1 мав у меншості йти виривати нічию і майже одразу господарям один гол відквитати вдалося. Кравченко подав із кутового точно на Хобленка, який класним ударом головою зробив рахунок 1:2.

На 77 хвилині проблем у команди Михайленка знову побільшало. Шахаб обіграв декількох опонентів і після замаху Адамюка впав. Футболіст господарів ледь влучив нападнику Олімпіка в коліно, але Арановський все помітив – пенальті. Політило м’яча і Сарнавського розвів по різних кутах – 1:3.

До розгрому рахунок довести міг “уплівський Лукаку” Ібрагім Каргбо, який спочатку з декількох метрів головою пробив повз ворота, а за кілька хвилин вже ударом ногою поцілив м’ячем у стійку воріт дніпрян. СК Дніпро-1 забив іще один м’яч, але арбітр резонно через офсайд у Логінова гол господарів скасував.

Неочікуване фіаско команди Дмитра Михайленка в поєдинку з Олімпіком.