Сором Ман Сіті. Норвіч шокує команду Зінченка

Манчестер Сіті у 5-му турі АПЛ зустрічався із Норвічем. У стартовому складі Містян знову вийшов українець Олександр Зінченко.

Норвіч дуже здивував Містян вже на старті поєдинку. Спочатку Маклін на 18-й хвилині вивів Норвіч вперед, а вже за 10 хвилин Кентвелл з передачі Пуккі зміг подвоїти перевагу господарів. Про гру Ман Сіті та результат на табло можна було чітко дізнатися по виразу обличчя Пепа Гвардіоли. Тренер Містян відверто почав нервувати після другого пропущеного м’яча.

Агуеро зміг скоротити відставання на останній хвилині першого тайму. Здавалося, що гравці Ман Сіті вийдуть на другий тайм мегазарядженими та зможуть повністю змінити хід поєдинку.

Але сталося зовсім інше. На 50-й хвилині Отаменді замріявся у власному штрафному майданчику та просто подарував м’яч Буендіа, який відпасував у центр на Пуккі. Фінський нападник Норвіча наблизив свою команду до сенсації, зробивши рахунок 3:1.

Шанс на порятунок хоча б нічиєї манчестерцям подарував Родріго. На 88-й хвилині півзахисник Містян класно приклався з дальньої відстані та скоротив відставання до мінімуму — 3:2.

Справжня навала від гравців Манчестер Сіті на останніх хвилинах ні до чого не призвела. Норвіч створив справжню сенсацію у 5-му турі АПЛ.

Гру Олександра Зінченка у цьому матчі найкраще характеризує оцінка від відомомого статистичного порталу WhoScored. Українець знову став найкращим серед захисників Манчестер Сіті, отримавши оцінку 6,4. Найкращим у команді Пепа Гвардіоли став Родріго, а найгіршу оцінку отримав Отаменді, який епічно помилився у епізоді з третім пропущеним м’ячем.

Нагадаємо, вже 18-го вересня Манчестер Сіті зіграє з Шахтарем у Лізі Чемпіонів.