Спаринг, але приємно. Класний півзахист Динамо розриває австрійців

Після нічиєї з Ботошані на Динамо очікував спаринг з командою австрійської Бундесліги Ваккером.

Олександр Хацкевич вдався до ротації і цікавих тактичних перебудов. Так, проти австрійців у старті ліворуч у захисті вийшов Артем Шабанов. А новачок киян Кадірі розташувався у центрі поля (грав проти Ботошані в центрі захисту).

Другий матч поспіль місце на правому фланзі півзахисту Динамо отримав Караваєв. Саме гравець збірної України відкрив рахунок у зустрічі на 12 хвилині, забивши свій перший м’яч за віце-чемпіонів УПЛ. Кадар перехопив м’яч у центрі поля і віддав на фланг Караваєву, який на швидкості втік від оборонця і шведою пробив у дальній кут воріт Ваккера – 1:0.

Не відстав від колеги за амплуа і Вербич. Словенець отримав передачу від Гармаша у штрафному майданчику, на замасі прибрав опонента і пробив у дальню дев’ятку воріт команди з Інсбрука – 2:0.

Могли тірольці відквитати один м’яч після незлагодженої гри у захисті від Кенджори і Кадара. На щастя Нещерет підстрахував партнерів, відбивши м’яч у стійку після удару суперника.

Не щастило Франу Солю. Іспанський нападник мав кілька класних нагод. Але спочатку врятував голкіпер Ваккера, потім після навісу Караваєва Соль головою пробив і влучив у поперечку. Ще й на останній хвилині основного часу нападник змарнував вихід віч-на-віч. Підстрахував нефартового Денис Гармаш, який після відскоку злету пробив з лівої у дальній кут воріт австрійців – 3:0.

Хвиля замін заспокоїла гру після перерви. Проте могли динамівці збільшувати свою перевагу у рахунку зусиллями Де Пени. Уругваєць перехопив м’яч біля штрафного майданчика суперника, обіграв захисника і пробив – сейв голкіпера Ваккера.

За крок до гола на 87-й хвилині був Русин. Швидка атака Динамо за участі Караваєва, Цитаїшвілі і Русина завершилася пасом чемпіона світу U-20 на нападника киян. Але Назарію не вистачило одного кроку, щоби в дотик переправити м’яч вже у порожні ворота Ваккера. Атака завершилася ударом Де Пени, який заблокував захисник…

Динамо здобуває свою першу перемогу у підготовці до нового сезону, який стартує вже зовсім скоро – 28 липня поєдинком за Суперкубок України.