Спортинг – Ворскла: Футбол із різних планет

Єврокубкова пригода полтавської Ворскли завершилася у Лісабоні.

Спортинг показав приклад команди, яка грає у футбол навіть тоді, коли матч абсолютно нічого не вирішує. Не пощастило з відповідальним суперником полтавській Ворсклі.

Василь Сачко залишив у запасі декількох основних гравців (Сапай, Шуст, Коломоєць) і трохи поекспериментував: Артур грав лівого півзахисника, Карека був єдиним нападником, а Ребенок правим півзахисником.

Ворскла має грюкнути дверима⚡️Василь Сачко виставив таку основу на матч проти Спортинга👇Прощання з Лігою Європи😪

Опубліковано FootballHub Четвер, 13 грудня 2018 р.

Ткаченку довелося рятувати Ворсклу вже на 9 хвилині матчу. Голкіпер українців не дав себе переграти Руїшу, який виходив віч-на-віч з воротарем полтавців.

На жаль, довго стримувати атакувальний потенціал господарів команді Сачка не вдалося. На 17 хвилині Монтеро скористався пасом від Артура, який намагався вибити м’яч з-під ніг Мане, що вилилося в гольову передачу на колумбійського півзахисника Спортинга. Удар головою від 10-ки лісабонців не залишив Ткаченку жодного шансу – 1:0.

Гості спробували відсунути гру від своїх воріт, але комбінаційний перехід в атаку у полтавців не працював. Натомість гострі спроби Спортинга були немов хвилі під час шторму. Мане розрізав захист Ворскли передачею на Фернандеша, а той відпасував повз голкіпера українців на Луїша – удар у порожні ворота – і 2:0 на табло.

На цьому проблеми Ворскли у першому таймі не закінчилися. Ткаченку довелося ще раз витягати м’яч із сітки власних воріт, але цього разу засмутив голкіпера свій же гравець. Даллку намагався завадити пробити Монтеро після прострілу Фернандеша, але вийшло, що зрізав м’яч у сітку своїх воріт – 3:0.

Сачко усвідомив усю провальність свого стартового складу і на другий тайм випустив Юрія Коломойця. Кремезний нападник почав нав’язувати захисникам Спортинга хоч якусь боротьбу, адже перший тайм виявився майже курортним для оборони португальців. Проте запалу українського форварда вистачило не надовго, Спортинг знову забрав м’яч під свій контроль.

Господарі мали безліч моментів, щоб збільшити і без того непристойний рахунок. Мане, Кабрал, Фернандеш, Маркеш, Коррея і навіть Петрович могли вписати своє ім’я на табло стадіону Жозе Алваладе, але то не вистачало влучностя, то рятував Ткаченко…

Сергійчук міг забити м’яч престижу, але сольний прохід реактивного гравця Ворскли завершився кволим ударом просто в руки голкіперу Спортинга.

Ворскла програє у Португалії і завершує груповий етап на 3 місці квартету Е.