Спортивний фронт. Стартував Digital-флешмоб #RussianSportKills з метою бойкотування російських спортсменів

Спортивний фронт: стартував Digital-флешмоб #RussianSportKills з метою бойкотування російських спортсменів

Бойкотування російських спортсменів

13-го червня група 1+1 media спільно з Андрієм Шевченком, найкращим футболістом Європи 2004 року, головним тренером національної збірної України (2016-2021 рр), запустили проєкт "Спортивний фронт". 

Спортивний фронт бойкотування російських спортсменів

Мета масштабної комунікаційної кампанії – блокування російських збірних та команд, бойкот спортсменів-росіян, які висловилися за війну або не озвучили свою позицію, та всебічна підтримка українського спорту. Першим героєм відеоролика, леймотив якого – Мовчання вбиває, став сам Андрій.

У продовження серії ініціатив, передбачених в межах проєкту "Спортивний фронт", група 1+1 media запускає Digital-флешмоб #RussianSportKills. Флешмоб покликаний розгорнути масштабний рух у соціальних мережах Instagram, Facebook, Twitter. 

Спортивний фронт бойкотування російських спортсменів

Для цього користувачі повинні робити публікації із закликом бойкотувати російських спортсменів і поширювати наратив про те, що "Мовчання вбиває". В межах кампанії розроблена серія спеціальних постерів, які демонструють, як тиша з боку російських спортсменів, збірних та команд щодня знищує українців.

Спортивний фронт бойкотування російських спортсменів

Ключові хештеги для публікацій – #BoycottRussianSport, #TurnOffRussia, #StandWithUkraine #StopWar, #russiaisaterroriststate.

Спортивний фронт бойкотування російських спортсменів

Спорт в росії став додатковою формою пропаганди. Поки представники різних видів українського спорту зі зброєю в руках боронять нашу країну від безжального окупанта, російські спортсмени продовжують з’являтися на змаганнях світового рівня. Ми закликаємо весь цивілізований світ бойкотувати змагання за участю російських спортсменів, звертатися до міжнародних асоціацій з проханням відсторонити росію від престижних змагань, критикувати російських спортсменів, які або мовчать про війну рф проти України, або говорять неправду. Разом – ми сила! Чим більше буде сказано на цю тему, тим швидше ми приблизимо нашу спільну Перемогу, – коментують в 1+1 media.

Спортивний фронт бойкотування російських спортсменів

Завантажити постери для публікації в соціальних мережах можна за цим посиланням. Цим повідомленням група 1+1 media надає дозвіл на їхнє використання.

Спортивний фронт бойкотування російських спортсменів

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також