Домашня сторінка Актуально Спортивний світ позбувається нечисті! Росії не місце на великих турнірах

Спортивний світ позбувається нечисті! Росії не місце на великих турнірах

1 min read
0
2,978

Росії загрожує спортивне вигнання через підміну позитивних допінг-тестів. Всесвітнє Антидопінгове Агенство (WADA) може впровадити санкції проти російських спортсменів через таке шахрайство. Якщо це станеться, то ми не побачимо збірну Росії ні на Олімпіаді-2020 в Токіо, ні на Чемпіонаті Світу-2022 в Катарі. Про це повідомляє The Telegraph. 

23 вересня WADA офіційно попередила Росію про початок розслідування щодо підміни позитивних допінгових тестів російських спортсменів. Росія має три тижні, щоб пояснити, яким чином це сталося. Член виконавчого комітету WADA Джонатан Тейлор пояснює:

Позитивні результати допінг-тестів буди видалені. Питання: ЧОМУ? Ми дамо шанс їм це пояснити. Росія має витягнути кролика із капелюха, тобто неймовірним способом вирішити проблему, аби мати змогу брати участь у спортивних замаганнях

Нагадаємо, Росія вже не вперше попалася на допінгових махінаціях. Міжнародний Олімпійський Комітет обмежив участь збірної Росії у двох останніх Олімпіадах саме через проблеми із допінг-тестами.

Торік WADA скасувала санкції проти Росії за умови, що Агентсву повністю нададуть доступ до московської лабораторії із допінг-тестами спортсменів РУСАДА. Умова була виконана. У січні із московської лабораторії передали результати допінг-тестів до WADA. Але виконавчий комітет Всесвітнього Антидопінгового Агенства був проінформований, що є невідповідності у результатах. Чимало позитивних допінг-тестів були видалені і замінені на негативні.

Тож, чекаємо пояснень! Якщо вони не влаштують Всесвітнє Антидопінгове Агенство, то спортсмени з Росії не зможуть представити свою країну ні на Олімпіаді-2020 в Токіо, ні на Чемпіонаті Світу-2022 в Катарі.

Росія може подати апеляцію, тоді справу розглянуть в Спортивному Арбітражному Суді в Лозанні.

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Хороша новина: Син ідола Мілана поборов коронавірус

Приємна звістка з Італії …