Домашня сторінка Ексклюзив Справа Мораєса: Чи може українська сторона виграти?

Справа Мораєса: Чи може українська сторона виграти?

3 читачів онлайн
0
2,750

Ігор Циганик в ефірі програми ЦиганикLIVE пояснив, як відбувається процедура рішення дисциплінарного комітету УЄФА. Саме там наразі справа Мораєса.

На даному етапі УЄФА запропонувала два варіанти. Перший – без участі сторін, просто отримавши документи, прийняти рішення в телефонному режимі, в селекторній нараді, а потім його виголосити. Другий – якщо хтось із учасників справи вимагатиме певні дебати, тоді до УЄФА запрошують представників сторін і федерацій. І там відбуваються дебати, озвучуються всі аргументи.

Федерація Футболу України все ж звернулася до УЄФА із проханням провести дебати, щоб мати змогу наочно бачити ті аргументи, які пропонуватимуть опоненти, і використати свої методи. З огляду на всі юридичні і дисциплінарні моменти, все-таки достатньо аргументів у ФФУ, щоб пояснити своє рішення. На будь-який аргумент опонентів є відповідь. Ті сторони, які будуть незадоволені, можуть оскаржити рішення в Апеляційному комітеті УЄФА, потім і у Лозанні. Ця справа може затягнутися. Але нам би цього не хотілося.

2 травня в штаб-квартирі УЄФА зберуться представники всіх сторін для того, щоб дати свої пояснення і спробувати в дебатах знайти істину. УЄФА оголосить рішення 3 травня, скоріш за все.

Нагадаємо, нещодавно нападник донецького Шахтаря Жуніор Мораєс прийняв українське громадянство. Новоспечений українець отримав виклик до збірної Шевченка, і вже в матчі кваліфікації на ЄВРО-2020 дебютував. 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Які ми граємо договірняки, якщо ми все виграємо?© Сергій Литовченко про скандал у Вірменії

Скандал із договірними матчами у Вірменії стосується і 25 українців, 20 з яких отримали по…