Домашня сторінка Ексклюзив Список непотрібних! Ігор Циганик називає прізвища тих, хто покине Динамо

Список непотрібних! Ігор Циганик називає прізвища тих, хто покине Динамо

0 читачів онлайн
2
21,863

Ведучий ПроФутболу Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про кадрові плани в Динамо:

Кадровий склад не відповідає рівню Динамо. Такі легіонери, які є зараз в Динамо, таких багато в Україні. Якби не якась штучна історія, що їх потрібно ставити, бо вони мають велику зарплатню, то не факт, що вони б грали.

Кадар, Кенджора, Родрігес, Соль і Кадірі – всі вони нічого київському клубу не дадуть. Наскільки мені відомо, у планах керівництва є пошук нових команд вже найближчого трансферного вікна для цих футболістів.

Бувають невдалі трансфери, але щоб так масово… Піварич рік не грає! Але це бачення тренера. Про Сідіклея і Самбрано окрема історія. Вони не грали! А ті легіонери, що грали – з ними вже нічого не досягнеш. У керівництва план позбутися цих легіонерів, щоб, можливо, наповнити склад новими легіонерами.

Питання буде у політиці клубу. Чи будуть трансфери? Питання лише одне: “Під які завдання трансфери?” Може, краще зараз позбутися непотрібних легіонерів і повернути своїх футболістів (Русин, Тимчик). Потрібно розібрати у тому, що треба команді.

Михайличенка звільнять у тому разі, якщо він не вийде в Лігу Чемпіонів наступного сезону. От якщо він не вийде в Лігу Чемпіонів, я думаю, що він… сам піде. Ніхто його звільняти не буде, він сам піде. Але поки що на даному етапі розмов про те, щоб його звільняти, я думаю, що немає і не буде.

Читайте також: Наслідок поганої поведінки? Гравець Шахтаря не отримав виклик до Олімпійської збірної Бразилії

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

УПЛ відкладається? Один із лідерів Першої Ліги попрощався із 8 гравцями

Серйозні кадрові проблеми можуть чекати на одного із претендентів на УПЛ …