Сталь – Чорноморець. Моряки подають ознаки життя

Матч на дні турнірної таблиці. Сталь та Чорноморець посідають дві останні сходинки чемпіонату. Сталевари, які вже 4 матчі не можуть перемогти, розпочали матч настільки агресивно, що Месхі вже на першій хвилині отримав жовту картку. Але цим господарі не обмежилися. Климчук остаточно замкнув дальню стійку після подачі із кутового, та кількох невдалих спроб від своїх одноклубників.

Сталь 1:1 Чорноморець. Голи 1 тайму

Сталь забила Чорноморцю першою😎Але в одеситів є Гладкий😜1:1 після першого тайму.

Опубліковано FootballHub 28 квітня 2018 р.

На цьому активність Сталі закінчилася. Одесити швидко відновились від пропущеного м’яча і встановили контроль над перебігом подій на полі. Лише 3 хвилини кам’янці вели в рахунку. Гладкий під час однієї зі швидких атак Чорноморця вдало запресингував центрбека, віддав на Третьякова, який впевнено переграв Пенькова. Одесити не зменшували обертів і у таймі другому.

Сталь 1:2 Чорноморець. Переможний гол Бобка

У матчі рівних суперників перемагає Одеса💪Цей кутовий🔝, хоч і явно не награна комбінація😂

Спочатку гості забили з положення поза грою, що зафіксував лайнсмен. А вже невдовзі Бобко точним ударом завершив стандарт біля воріт Сталі. М’яч, пострибавши по головах одеситів, зрештою потрапив до Івана, який потужним ударом вивів уперед Чорноморець. Сталь не збиралася викидати білий стяг і спробувала відігратися. Декілька потенційно гольових нагод у сталеварів було, але більше фарту сьогодні дісталося морякам.

Чорноморець здобув перемогу 2:1 і залишив останню сходинку чемпіонату.