Сталь – Карпати. Львів’яни знов виграли в футбол

Ще один матч нижньої шістки за виживання. Сталь, яка навесні активно почала набирати очки і Карпати в складі яких засяяв Карраскаль розігрували стратегічно важливі очки.

До перемоги, леви💪🦁 #новини_Карпат #fckl_news

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Apr 15, 2018 at 9:28am PDT

Сталь зовсім нічим не здивувала суперника, тому в графі гольові нагоди у кам’янців був 0. Карпати ж були налаштовані перемогти. Удари Шведа, немов магнітом, тягнули до себе рукавички Пенькова. Чого не скажеш про удари Карраскаля. Лідер львів’ян ближче до закінчення тайму забив і мав ще один хороший момент. Карраскаль хитнув суперника та пробив у дальній кут – Пеньков здійснив яскравий сейв.

В другому таймі перевага Карпат стала просто тотальною. 65% ігрового часу гості володіли м’ячем. Жодного в площину воріт не завдали сталевари. До того ж, із 76-ї хвилини грали в меншості. Грачов, маючи попередження в пасиві, рукою перервав передачу Карраскаля. Львів’яни холоднокровно довели гру до необхідного для себе закінчення.

Матч завершено! Сталь – Карпати 0:1💪 Full-Time! Stal – Karpaty 0:1👏 #fckl_news #новини_Карпат

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Apr 15, 2018 at 11:21am PDT

Перемога дозволила левам залишити небезпечну зону. Тепер Карпати на 9-му місці, а Сталь залишається у зоні плей-оф.