Сталь та Чорноморець синхронно програють

В Києві відбулося 2 матчі, де не грала жодна місцева команда.

На стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського Олімпік приймав Чорноморець. Команда Санжара давно не перемагала, тому настрій на гру був бойовим. Донецька команда володіла ініціативою впровдовж всієї зустрічі, але реалізувати нечисленні моменти гравцям Олімпіка не вдавалося. Успіх прийшов на вулицю донеччан на 89 хвилині зустрічі, коли після подачі Балашова м’яч у власні ворота зрізав Люлька. 1:0

Олімпік 1:0 Чорноморець. Автогол Люльки

ФК Олимпик дотиснув FC Chernomorets на останніх хвилинах🔥Тривалу безгольову серію донеччан автоголом перервав Люлька🤯

Опубліковано FootballHub 12 травня 2018 р.

В паралельному поєдинку Сталь на стадіоні Оболонь поступилася Олександрії. Команда Шарана дотиснула аутсайдера Прем’єр-Ліги у другому таймі завдяки двом голам від Бацули і Цурікова. Причому забили олександрійці впродовж 3 хвилин. Спочатку Бацула з гострого кута поцілив у ближній кут воріт Пенькова. Цуріков же свій гол забив після флангової передачі партнера (офсайд олександрійця прогавив лайнсмен), в дотик переправивши м’яч у сітку воріт Сталі. Господарі змогли відповісти лише одного разу. Кузик заробив, а Мисик реалузівав пенальті – 1:2

Сталь 1:2 Олександрія. Голи

ФК "Олександрія" переграє Сталь на виїзді💥2:1Знову питань більше, ніж відповідей🤔1⃣ був офсайд під час другого гола?2⃣ був пенальті?