Сталь – Зірка. Нічия, яка не влаштовує нікого

Дуель команд на межі вильоту з УПЛ. Так можна назвати матч між Сталлю та Зіркою. Після вдалого зимового старту кам’янці зазнали двох поспіль поразок. Зірка навпаки минулого туру здобула вкрай важливу з турнірної точки зору перемогу над Чорноморцем.

Спокійно і розмірено минув перший тайм. Жодного удару в площину впродовж всього першого тайму команди так і не нанесли. Як Сталі, так і Зірці дуже бракувало точності останньої передачі. Часто опорні півзахисники гостей намагались довгими закиданнями шукати автора дубля в минулому матчі Зірки – Білонога, але йому не дозволяли вийти на ударну позицію. Найбільш потенційно гострий момент тайму був у Сталі. В заключні хвилини пожежа сталася у штрафному майданчику Зірки, але до удару справа так і не дійшла, захисники після нетривалої метушні вибили м’яч.

Сталь 1:1 Зірка. Голи матчу

Сталь у більшості зуміла вирвати нічию у Зірки💥Гол після кутового і гол з пенальті – "стандартний" день у Києві.

Опубліковано FootballHub 21 квітня 2018 р.

Значно цікавіше було у другому таймі. Минуло лише 5 хвилин після перерви, як Зірка повела у рахунку завдяки удару Петрова. Та ще більше гостроти цій грі додала невдала гра Цюпи. Футболіст кропивничан не впорався з емоціями ще наприкінці першого тайму і заробив жовту картку, додав другий гірчичник і на 48-й хвилині залишив поле. В більшості сталевари заробили пенальті, який реалізував Кузик- 1:1.

Господарі спробували вирвати перемогу, але Паст декілька разів врятував Зірку і допоміг гостям втримати нічийний результат на Оболонь-арені.