Старт АПЛ. Ліверпуль знущається з суперника, але втрачає свою зірку

У Юргена Клоппа після матчу з Норвічем додалося головного болю.

Ліверпуль відвантажив у ворота Норвіча чотири м’ячі вже у першому таймі! Почалося все з автогола Хенлі, який невдало для своєї команди перервав простріл від Дівока Орігі – 1:0.

Подвоїв перевагу мерсисайдців на 19 хвилині Мохамед Салах. Єгиптянин скористався класним пасом від Роберто Фірміно і реалізував вихід віч-на-віч із Тімом Крулом – удар в дальній кут, 2:0.

Photo by Michael Regan/Getty Images

Вирішив не відставати від партнера по команді і найкращий гравець АПЛ минулого сезону Вірджил Ван Дейк. Центральний захисник Ліверпуля замкнув подачу з кутового від Салаха – 3:0.

На 42 хвилині четвертий м’яч у зустрічі забив Орігі. Бельгійський форвард ударом головою після класного навісу від Александра-Арнольда знову засмутив голкіпера Норвіча – 4:0. Цей гол з партнерами не зміг відсвяткувати Аліссон. Голкіпер мерсисайдців на 39 хвилині був замінений на новачка Ліверпуля Адріна. Вибиваючи м’яч, Аліссон зазнав ушкодження.

Після перерви Ліверпуль почав тринькати свої моменти (Фірміно, Хендерсон, Салах), за що Норвіч зміг покарати господарів лише раз: Теему Пуккі реалізував вихід сам на сам з Адріаном – 4:1.

Старт АПЛ видався видовищним, хоч і не сенсаційним. Ліверпуль показав міць і розбив новачка найсильнішої (мабуть) ліги світу.