Ставлю за мету забити чотири м’ячі до кінця сезону. Амбітні плани гравця Динамо

Гравець Динамо поділився враженнями від півфінального матчу Кубку України.

За декілька днів до гри з Минаєм кияни дозаявили Ібрагіма Каргбо, завдяки змінами ФІФА до правил трансферів. Бельгієць з’явився на полі на 61-ій хвилині, замінивши Франа Соля. Це був дебют 20-річного гравця за Динамо у офіційних матчах. Про свої враження від гри Каргбо розповів пресслужбі клубу:

Я дуже щасливий отримати шанс нарешті зіграти за Динамо. Особливо приємно, що мій дебют випав на півфінал Кубку України, в якому наша команда показала хорошу гру та здобула перемогу. Для мене це було певним тестом, щоб перевірити, наскільки я готовий після 6-7 місяців поза футболом. Думаю, на даний момент мені потрібно ще 2-3 гри, щоби повернути свою оптимальну форму. Усі кажуть про те, як мені дуже пощастило, що мене заявили на останні матчі чемпіонату.

Відправившись із командою до Минаю, ти вже знав, що вийдеш на поле?

Я тренувався з командою, перебуваючи в хорошому настрої, був готовий до гри. За день до матчу тренер сказав: Не забудь паспорт, ти летиш із нами. Я розпочинав зустріч на лаві запасних, однак мав відчуття, що тренер може надати мені кілька хвилин на полі. У підсумку я зіграв 30 хвилин і дуже цьому радий.

фото Динамо Київ Ти вийшов на позицію центрфорварда, однак був більш активним на флангах, навіть мав можливість забити, пройшовши до воріт з лівого краю.

Так, я отримував м’яч із центру, тому не мав інших варіантів – там уже було 3-4 захисники. Єдиною можливістю було зайти з флангу, я знав, що швидший за оборонців суперника та намагався цим скористатися.

Скільки голів можемо очікувати від Ібрагіма Каргбо до кінця сезону, якщо ти виходитимеш у складі?

Я не можу казати напевно чи робити обіцянки, бо все залежатиме від ігрового часу та від того, як складатиметься кожна гра. Скажу так: ставлю собі за мету забити чотири м’ячі до кінця сезону. Думаю, це було б непоганим результатом. До того ж завжди можна оформити хет-трик в одному матчі. (Сміється)

Все найцікавіше, що сталося у матчі, можна побачити у нашому огляді.