Напередодні матчу Ліги Чемпіонів між Манчестер Сіті та Шахтарем FootballHub поспілкувався з футболістами гірників. Доннечани згадали про часи Фернандіньйо в Шахтарі, тренерські вподобання Фонсеки, та охарактеризували атакувальну міць Манчестер Сіті.

Фото – Олександр Козаченко

Про Фернандіньйо:

Я стежив за його грою. В Шахтарі від нього вимагали іншого. Він більше вривався у штрафний майданчик. Більше грав на атаку і створював велику кількість гольових моментів і голів. В Сіті грає опорного півзахисника і у нього дещо інші функції. Звичайно я дивився за його грою і дечому вчився. Вчився тому, що вміє він і не вмію я.

Про Фонсеку:

Я знаю Містер прочитав усі книги Гвардіоли. Це один із його улюблених тренерів. Так само як і Саррі. Я думаю Містер дуже задоволений цією групою. Тому що він любить Саррі і Гвардіолу. Я вважаю він багато чому навчиться у них. Для нього ці матчі принципові. Учень хоче перевершити свого вчителя.

Про Манчестер Сіті:

На даний момент я вважаю в Англії команда номер один, вона демонструє хорошу і яскраву гру. У них хороший тренер. Вони набирають багато передач. Розхитують лінію захисту і не дарма забивають багато голів як у Лізі Чемпіонів так і в чемпіонаті Англії.

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

#ПОКАЖИФАНАТАМ. Обирай красуню третього туру

Супер-конкурс на FootballHub триває і ми вже відібрали претенденток на звання Вболівальниц…